Gotham Knights – nowy zwiastun na 10 dni przed premierą

Równo za 10 dni zadebiutuje Gotham Knights, jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku. Z tej okazji twórcy podzielili się kolejnym zwiastunem, który tylko podsyca emocje graczy, prezentując nam głównych bohaterów produkcji stających przed wielkim wyzwaniem.

11 października 2022

Machina promocyjna Gotham Knights zdążyła się porządnie rozkręcić w ostatnich miesiącach, dlatego nic dziwnego, że co chwilę dostajemy kolejne informacje na temat nadchodzącej gry oraz fragmenty gameplayu. Dzisiaj z kolei pojawił się nowy zwiastun, a na nim zmotywowani herosi, w jakich już niedługo przyjdzie nam się wcielić. Choć mają swoje wątpliwości i niepewności, potrafią zrobić więcej, niż im się wydaje.

Gotham Knights coraz bliżej, a my wiemy już całkiem dużo

Jeśli ktoś zupełnie nie śledził tematu – choć przy zainteresowaniu branżą gier wideo jest chyba niemożliwym, żeby uchować się od związanych z nim newsów – przyda mu się krótkie streszczenie, czego może spodziewać się w produkcji. Gotham Knights pozwoli nam wcielić się w Nightwinga, Batgirl, Robina lub Red Hooda, na których po śmierci Batmana spada zadanie ochrony Gotham City przed złem i łamaniem prawa. Z jednej strony zmierzą się ze znanymi i popularnymi antagonistami ze świata DC, jak choćby Harley Queen (choć Jokera, jak zapowiedziano, w grze nie uświadczymy), z drugiej będą kontynuować śledztwo swojego mentora, z trzeciej skupią się na własnych relacjach. Każdy z bohaterów obdarzony jest unikalnymi zdolnościami, a zapoznamy się z nimi w otwartym świecie zarówno w trybie jednoosobowym, jak i w multiplayerze.

Gra ukaże się już 21 października na PC (na które przewidziano szereg udogodnień), PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Jak już dawno zostało potwierdzone, w Gotham Knights nie zagramy na starszych konsolach.

Ustrzel grową okazję

Dorota Żak

Na liście jej ulubionych zajęć znajdzie się nałogowe oglądanie filmów, a później opowiadanie o nich każdemu, kto ma ochotę słuchać. W wolnym czasie siedzi gdzieś z kubkiem dobrej herbaty albo kawy. Dalej smuci ją zakończenie trylogii Mass Effect, ale gdyby do końca życia miała grać tylko w jedną grę, pewnie padłoby na Fallout: New Vegas.
UWaga! Gorące informacje!