GAMESGURU to nie kolejny przypadkowy portal o grach, na który trafiłeś w sieci...

Jesteśmy inni, bo – tak jak Was – nas również:

  • Zawiodły kiedyś nierzetelne recenzje Cyberpunka
  • Zdenerwowały niedotyczące gier newsy na siłę wciskane między gamingowy content, by niskim kosztem nabić dodatkowe kliknięcia
  • Zmęczył codzienny zalew pustych treści o Wiedźminie, żeby wyrobić normę ustaloną przez zarząd firmy

Tworzymy dla Was serwis informacyjny, który ma być przeciwieństwem tego, na co do tej pory skazani byli gracze. Tworzymy alternatywę.

+

Niezależny byt

Jesteście zmęczeni czytaniem serwisów informacyjnych uwikłanych w biznesowe układy i uzależnionych od zewnętrznych wpływów? My również. GAMESGURU powstało, by wprowadzić świeżość w branżę mediów growych, dając odpór fali kumoterstwa zalewającej zwykłych graczy, którzy szukają chociaż jednego rzetelnego źródła informacji.

+

Oddolna inicjatywa

Powstaliśmy jako autorski projekt grupy pasjonatów gier wideo z doświadczeniem dziennikarskim, których połączyła wspólna misja i potrzeba zmieniania rzeczywistości, a nie jako kolejna wysokobudżetowa inwestycja kilku smutnych panów pod krawatami, traktujących gry wideo jako dobry biznes, a graczy jako zwykły środek do osiągnięcia kolejnego finansowego celu.

+

100% Gamingu 

Szukasz gamingowych newsów, a dostajesz irytujący zlepek treści filmowo-serialowo-naukowo-motoryzacyjno-plotkarskich? Nas też to przyprawia o mdłości. GAMESGURU jest portalem o grach i tylko o nich. Jeśli więc Ty także wpadłeś do nas po content gamingowy, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – nareszcie znalazłeś się w wymarzonym miejscu, a Twój quest zakończył się powodzeniem.

+

Bez zbędnych zapychaczy​

Rozumiemy, że również macie dość zbyt dużej liczby wiadomości i jesteście zmęczeni ciągłym obrywaniem w twarz informacjami, które są Wam w rzeczywistości całkowicie zbędne. Piszemy tylko o tym, co naprawdę ważne i interesujące, bo cenimy Wasz czas i czystość Waszych głów, bombardowanych zewsząd milionami bzdetów. Nie zalewamy Was dziesiątkami newsów, jak robią to inni – dbamy o ścisłą selekcję tematów, żebyście Wy nie musieli się z tym męczyć, próbując dokopać do tego, co naprawdę wartościowe.

+

Bez nachalnych reklam

Przeglądanie serwisów informacyjnych kojarzy Ci się z ciągłą walką z natrętnymi, irytującymi reklamami, które wyskakują spod każdego pixela? Też nie możemy tego znieść. Mimo że ten portal również wymaga środków do swojego utrzymania, robimy wszystko, by gromadzić je, nie przeszkadzając Wam w komfortowym pochłanianiu treści, które codziennie dla Was przygotowujemy. Reklamy, które widzicie na naszej stronie, to więc wyłącznie konieczne minimum, byśmy mogli funkcjonować. Uważamy, że Internet powinien wyglądać inaczej, i wierzymy, że wspólnie z Wami możemy stworzyć coś przełomowego.

Podoba Ci się filozofia GAMESGURU?

Oto cztery ważne kroki, by nas wesprzeć!

1

Subskrybuj nasz powiadamiacz

GURUpdate to nasz specjalny system komunikacji z czytelnikami, dzięki któremu będziesz otrzymywał błyskawiczne powiadomienia o najważniejszych gamingowych wydarzeniach prosto na swoje urządzenie (telefon, tablet lub komputer).

Kliknij poniższy przycisk „Włącz powiadomienia”, by wypróbować tę funkcję. Gwarantujemy zero zbędnych wiadomości – wyłącznie najważniejsze nowiny. Sam się przekonasz, jakie to przydatne!

PS. Spokojnie, jeśli Ci się nie spodoba, to w każdej chwili możesz łatwo wyłączyć tę funkcję, klikając ponownie poniższy przycisk.

Logo powiadamiacza GURUpdate

Nie widzisz przycisku powyżej? Prawdopodobnie korzystasz z AdBlocka lub innego programu do blokowania reklam w przeglądarce. Wyłącz go i odśwież tę stronę, by zobaczyć przycisk i włączyć nasze wygodne powiadomienia o najważniejszych gamingowych nowinach.

Nie widzisz przycisku powyżej? Jeśli wszedłeś na naszą stronę poprzez Facebooka, to prawdopodobnie masz ją teraz otwartą w wewnętrznej przeglądarce FB, która nie obsługuje powiadomień, zamiast w swojej domyślnej przeglądarce systemowej.

Aby zasubskrybować powiadomienia GURUpdate, otwórz tę stronę w swojej przeglądarce systemowej, z której na co dzień korzystasz na swoim telefonie (np. Chrome, Firefox), i kliknij przycisk „Włącz powiadomienia”, który zobaczysz wtedy nad tym tekstem.


Kliknij poniższy przycisk „Skopiuj link do tej strony”, a później wklej skopiowany link w pasku adresu swojej ulubionej przeglądarki.

Korzystasz ze sprzętu Apple? Już niedługo powiadomienia GURUpdate będą dostępne również dla urządzeń z systemami iOS oraz iPadOS. Do tej pory było to niemożliwe z powodu blokowania przez Apple powiadomień web push.

2

Wracaj i czytaj regularnie

Dla własnej wygody ustaw naszą stronę główną jako stronę startową swojej przeglądarki, z której na co dzień korzystasz. Dzięki temu nie przegapisz żadnej ważnej informacji ze świata gier, bez konieczności codziennego ręcznego otwierania naszego portalu.

3

Polub nas na Facebooku

Zaobserwuj nasz całkowicie nowy, świeży, jeszcze ciepły profil na Facebooku i dowiaduj się na bieżąco, co gamingowego dla Ciebie przygotowaliśmy!

4

Daj o nas znać innym

Twórzmy społeczność GURUekipy razem! Twoi znajomi interesują się grami wideo? Przekaż im, że warto tutaj wpadać. Im nas więcej, tym większą siłą przebicia wspólnie dysponujemy.

#

Dzięki i do zobaczenia na stronie głównej!