Gotham Knights z przyspieszoną premierą. W grze zmierzymy się z Harley Quinn

24 sierpnia 2022,
20:21
Mateusz Skowron

Otrzymujemy coraz więcej materiałów promujących Gotham Knights. Z okazji Gamescom Opening Night możemy przyjrzeć się złoczyńcom, którzy zakłócą spokój Gotham.

Red Hood
Na skróty
  • Podczas Gamescom Opening Night został zaprezentowany nowy tralier Gotham Knights.
  • Zwiastun skupiał się na postaciach antagonistów, w tym ikonicznej Harley Quinn.
  • Niespodzianką okazała się zmiana daty premiery na wcześniejsz – gra zadebiutuje 21 października 2022 roku.

Targi Gamescom 2022 trwają w najlepsze, co dla graczy oznacza istny wysyp świeżych newsów, trailerów i zapowiedzi gier zarówno już szerzej znanych i promowanych, jak i tych zupełnie nowych. Od jakiegoś czasu WB Games Montréal nas nowymi materiałami z nadchodzącego Gotham Knights, a omawiane targi były kolejnym pretekstem do udostępnienia wideo promocyjnego, tym razem ze złoczyńcami w roli głównej.

Gotham Knights z barwnym portfolio antagonistów

Na zaprezentowanym trailerze możemy przyjrzeć się nie tylko postaciom czwórki protagonistów, ale zwłaszcza złoczyńcom, z którymi przyjdzie nam stoczyć niebezpieczne boje. Wśród nich warto wyróżnić choćby ikoniczną Harley Quinn, która najwyraźniej przejęła schedę po swym mentorze i kochanku – Jokerze. Ciekawy zwiastun to tak naprawdę tylko jeden z wielu w ostatnim czasie, bardziej zainteresować może wieść o tym, że premiera Gotham Knights została przesunięta na 21 października 2022 roku, czyli nieco wcześniej, niż planowano. To miła odmiana w czasach, gdy przyzwyczajono nas do nawet kilkukrotnych obsuw pierwotnych założeń.

Gotham Knights zadebiutuje na PC, PlayStation5 i Xbox Series X/S. Podczas rozgrywki wcielimy się w czwórkę bohaterów – Bat Girl, Robina, Red Hooda oraz Nightwinga, którzy wspólnie zastąpili Batmana w roli obrońcy Gotham City.