Iron Man od EA jako gra singleplayer oficjalnie jest już w produkcji

8 lutego 2023,
12:08
Arek Grabowski
Lecący Iron Man strzelający laserem w grze Marvel's Avengers

O grze dotyczącej Iron Mana od Electronic Arts dowiedzieliśmy się już w tamtym roku i kolejne informacje pozostawały tajemnicą. Wiadomo było jedynie, że będzie to tytuł dla jednego gracza. Studio Motive zdradziło na Reddicie, że prace nad grą zostały już rozpoczęte. Data premiery czy szczegóły nie są znane, ale wiemy, że tytuł rzeczywiście jest teraz w produkcji i odpowiadają za niego osoby powiązane z Dead Space Remake, który okazał się świetną grą według graczy.

Czego dowiedzieliśmy się o Iron Manie od Electronic Arts?

Za tytuł odpowiada studio EA Motive, które tworzyło Dead Space Remake, o czym wspominałem powyżej. W poście na Reddicie można znaleźć oficjalną informację, która wskazuje na to, że prace nad grą rozpoczęły się już jakiś czas temu.

Mamy niezwykły zespół w EA Motive, który rozpoczął prace nad Iron Manem i możecie spać spokojnie, ponieważ produkcję przekazaliśmy w dobre ręce.

Electronic Arts na Reddicie

Według serwisu Insider Gaming Iron Man został przekazany do odpowiedniego studia. Dead Space Remake spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem. Gra prezentowała naprawdę wysoką jakość pod niemal każdym względem, na co gracze zwrócili uwagę.

Obecnie nie wiemy, kiedy można spodziewać się więcej informacji na temat Iron Mana od EA. To mimo wszystko pierwsza duża gra AAA dotycząca Tonego Starka. EA tworzy tę produkcję w kolaboracji z Marvelem, więc można być pewnym jakości oraz przedstawionej historii.