Gotham Knights z nowym trailerem. Nightwing zaprezentowany

Dick Grayson, znany także jako Nightwing, został zaprezentowany jako pierwszy z czterech grywalnych postaci nadchodzącej gry Gotham Knights. Na swój występ czekają jeszcze Red Hood, Batgirl i Robin.

10 czerwca 2022
Na skróty
  • WB. Games Montreal podzieliło się prezentacją pierwszej grywalnej postaci w Gotham Knights, Nightwinga.
  • W arsenale protagonisty znajdą się zarówno nowoczesne gadżety, jak i klasyczne dla tej postaci elektryczne pałki.
  • Z trailera wynika, że customizacja bohaterów nie zakończy się jedynie na stroju, zmianie mogą ulec również fryzura i kolor skóry.
  • Gotham Nights ukaże się 25 października na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Podczas trwającego Summer Game Fest wszyscy gracze obchodzą swoje małe święto. Zwiastuny rozpalają emocje i pompują oczekiwania, ten prezentujący Gotham Knights również. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami twórców, jednym z udostępnionych materiałów okazała się prezentacja jednego z kilku grywalnych obrońców miasta Gotham – Nightwinga.

Gotham Knights i czworo zamaskowanych obrońców

Pierwszy uczeń Batmana, niegdyś Robin, teraz Nightwing… znany pod wieloma przydomkami superbohater to pierwsza z czterech postaci, w którą przyjdzie nam wcielić się w nadchodzącej produkcji Gotham Knights od studia WB. Games Montreal. W udostępnionym trailerze widzimy słynne wyposażenie Dicka Graysona w akcji. Cały zwiastun skupiony jest głównie na niej i różnych wersjach protagonisty – taki zabieg jasno sugeruje, jak wielką swobodę otrzymają gracze podczas customizacji swoich postaci.

Po pozostawieniu Gotham przez Batmana, na czym opierać się będzie rdzeń fabularny produkcji, miasta będzie musiała bronić czworo bohaterów – prócz Nightwinga, w Gotham Nights wcielimy się w Red Hooda, Batgirl i Robina. Co najważniejsze, twórcy pozostawiają nam pełną swobodę i całą grę będziemy mogli przejść zarówno solo, jak i z przyjaciółmi.

Gotham Nights ukaże się 25 października na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. W Tytuł nie zagramy na konsolach poprzedniej generacji, choć początkowo również te wersje były zapowiadane.

UWaga! Gorące informacje!