Do Gotham Knights dołączył kolejny bohater. Robin zaprezentowany na nowym zwiastunie

Wyczekujący na premierę Gotham Knights fani zdecydowanie nie powinni czuć się w temacie gry niedoinformowani. Odpowiedzialne za produkcję studio WB Games Montréal co chwilę zarzuca nas nowymi dawkami wieści odnośnie swojego dzieła. Twórcy dopiero co chwalili się otwartością i wielkością tytułowego miasta, a jeszcze wcześniej przedstawili nam fragment gameplayu z  Nightwingiem i Red Hoodem w roli głównej. Teraz przyszła pora na odkrycie następnej karty, do sieci trafił bowiem zwiastun kolejnego zamaskowanego obrońcy Gotham – Robina.

Na skróty
  • W nowym zwiastunie gry Gotham Knights przedstawiono kolejną z grywalnych postaci – Robina.
  • Bohater wyróżni się dynamicznym stylem walki oraz niesamowitą mobilnością.
  • Gra zadebiutuje 25 października 2022 roku na PC oraz konsolach PS5 i Xbox Series X|S.

Na kanale YouTube firmy Warner Bros. Games zaprezentowano nowy zwiastun postaci dobrze znanej wszystkim fanom człowieka – nietoperza. Do grupy zamaskowanych obrońców Gotham dołączył oficjalnie Robin, którego zwinne ataki i oryginale zdolności możemy zobaczyć w poświęconym mu fragmencie rozgrywki.

Robin w szeregach Gotham Knights

Na podstawie zaprezentowanego materiału szybko dojdziemy do wniosku, że postać Robina znajdzie upodobanie szczególnie wśród graczy lubujących się w walce szybkiej i dynamicznej. Bohater ten doskonale posługuje się składaną pałką, z pomocą której bez problemu poradzi sobie nawet z przeważającymi siłami wroga. Błyskawiczna szybkość zapewni mu skuteczną kontrolę pola walki, natomiast umiejętność teleportacji z wykorzystaniem satelity Ligi Sprawiedliwości wprowadzi w szeregi oponentów zamieszanie, które Robin z łatwością obróci na swoją korzyść.

Pełny potencjał świeżo ukazanej nam postaci poznamy już 25 października 2022 roku, kiedy to Gotham Knights zadebiutuje na PC oraz konsolach PS5 oraz Xbox Series X|S. Wbrew pierwotnym zapowiedziom, tytuł nie pojawi się ostatecznie na platformach PS4 i Xbox One.