Nowy materiał z nadchodzącego Gotham Knights. Przyjrzyjmy się rodzinie Batmana

Deweloperzy ze studia WB Games Montréal opublikowali kolejny materiał promujący swoje najnowsze dzieło, Gotham Knights. Tym razem trailer skupia się na relacjach protagonistów.

8 września 2022
Na skróty
  • Do sieci trafił kolejny materiał promujący nadchodzące Gotham Knights.
  • Wideo skupia się na relacjach pomiędzy rodziną Batmana, czyli Batgirl, Robinem, Nightwingiem oraz Redhoodem.
  • Premiera gry została zaplanowana na 21 października 2022 roku.

Premiera Gotham Knights zbliza się wielkimi krokami, bo w tytuł będziemy mieli okazje zagrać już tej jesieni. Z okazji tegorocznej edycji Gamescom mieliśmy okazję przyjrzeć się antagonistom spadkobierców Batmana, w tym Harley Quinn. Kolejnym sposobem deweloperów na przykucie naszej uwagi tuż przed wydaniem gry jest materiał skupiający się na tak zwanej rodzinie batmana i relacjom, jakie będą budować jej członkowie podczas wspólnych zmagań na ulicach Gotham.

Gotham Knights z trudnymi relacjami bohaterów

Każdy członek rodziny, czyli Batgirl, Nightwing, Robin i Redhood to doświadczone przez życie persony z silnymi osobowościami, które niejednokrotnie przyjdzie nam zgłębiać podczas rozgrywki. Zaprezentowany fragment ukazuje wymianę zdań między Nightwingiem a Redhoodem, którzy mimo posiadania tego samego celu, nie zawsze muszą się ze sobą zgadzać. Podobnych sytuacji ma być sporo, które różnić się będą w zależności od dobranych do misji postaci.

W Gotham Knights zagramy już 21 października.

UWaga! Gorące informacje!