Zwiastun rozgrywki Gotham Knights – gotowi na ratunek Gotham City?

Niedługo premiera gry Gotham Knights. Z tego powodu Warner Bros. Games przygotowało zwiastun na silniku gry oraz udostępniło gameplay okraszony fragmentem fabuły.

8 października 2022
Na skróty
  • Nowy zwiastun Gotham Knights okraszony jest sekwencjami walki i pokazem głównych przeciwników.
  • Udostępniony przez Warner Bros. gameplay pokazuje jak działa tryb kooperacji oraz jak będą wyglądać misje w nadchodzącym tytule.
  • Gra wyjdzie 21 października 2022 roku na nowe generacje konsol oraz PC.

Gotham Knights to gra multiplayer nastawiona na tryb kooperacji dla czterech osób. Tworzony przez Warner Bros. tytuł pokaże nam jak miasto radzi sobie po śmierci Batmana. Zobaczymy też czy czwórce jego pomocników uda się pokonać starych przeciwników.

Gameplay gry Gotham Knights

Warner Bros. jakiś czas temu wypuścił zwiastun Gotham Knights prezentujący relacje bohaterów. Później otrzymaliśmy nagranie z możliwościami technicznymi i graficznymi wersji PC. Teraz twórcy przygotowali dla nas trailer przygotowany na silniku gry i przedstawiający elementy rozgrywki.

Znowu muszę to powiedzieć: ta gra jest naprawdę ładna. Wiem, że nie ocenia się gier po zwiastunach, ale naprawdę widać piękno nadchodzącego tytułu. Trailer Gotham Knights pokazuje sekwencje walki oraz przypomina, z kim przyjdzie nam się zmierzyć. Oczywiście wisienką na torcie jest Harley Queen, której przyjdzie zastąpić słynną postać Jokera.

Rycerze Gotham na fragmencie rozgrywki

Warner Bros. Games przygotował również 21-minutowy gameplay z kooperacji. Pokazuje nie tylko jak będą wyglądać mechaniki rozgrywki, ale również, co czeka nas w fabule, w której postaci zastąpią policję. Rdzeń rozgrywki mocno kojarzy się z produkcją Marvel’s Avengers, połączoną z skrytobójstwem i zagadkami z serii Batman Arkham.

Nowe Gotham City odwiedzimy 21 października 2022 roku, na platformach Xbox Series X|S, PlayStation 5 oraz komputerach z systemem Windows.

Ustrzel grową okazję

Maksymilian Matuszak

UWaga! Gorące informacje!