Gamescom 2022 – najważniejsze zapowiedzi gier z Opening Night Live

Dzisiaj oficjalnie rozpoczął się Gamescom 2022, a wieczorne Opening Night Live przyniosło dokładnie to, czego się spodziewaliśmy, czyli dwie godziny wypchane świeżymi materiałami promocyjnymi produkcji nadchodzących w najbliższym czasie. W tym wpisie zebraliśmy dla was najważniejsze zwiastuny i i zapowiedzi gier zaprezentowane na otwierającej gali Gamescomu!

23 sierpnia 2022

Na Opening Night Live, które rozpoczęło Gamescom 2022, doczekaliśmy się – zgodnie z zapowiedziami – masy nowości. Z jednej strony pokazane zostały tytuły, o których już od dawna wiemy i na które czekamy, czyli przykładowo Hogwarts Legacy, Gotham Knights, Return to Monkey Island albo New Tales from the Borderlands, z drugiej dostaliśmy zapowiedzi zupełnie nowych produkcji, takich jak Dune: Awakening, Under The Waves czy Atlas Fallen. Niezależnie od tego, co interesuje was bardziej, najważniejsze i najciekawsze zapowiedzi znajdziecie poniżej.

To oczywiście dopiero pierwszy dzień Gamescomu. Targi gier wideo potrwają do niedzieli, a jeśli chcecie na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia, przygotowaliśmy dla was rozpiskę, która to ułatwi.

Dune: Awakening

Callisto Protocol

The Lords of the Fallen

Hogwarts Legacy

New Tales from the Borderlands

Dying Light 2 Stay Human: Bloody Ties

Under The Waves

Sonic Frontiers

Goat Simulator 3

Return to Monkey Island

Moonbreaker

Friends vs Friends

Lies of P

Stranded Alien Dawn

Atlas Fallen

Homeworld 3

Honkai Star Rail

Hardspace: Shipbreaker

The Expanse

Scars Above

Wyrdsong

Gotham Knights

Where Winds Meet

Park Beyond

Warhammer 40,000: Darktide

Blacktail

Phantom Hellcat

The Outlast Trials

Dead Island 2

Dorota Żak

Na liście jej ulubionych zajęć znajdzie się nałogowe oglądanie filmów, a później opowiadanie o nich każdemu, kto ma ochotę słuchać. W wolnym czasie siedzi gdzieś z kubkiem dobrej herbaty albo kawy. Dalej smuci ją zakończenie trylogii Mass Effect, ale gdyby do końca życia miała grać tylko w jedną grę, pewnie padłoby na Fallout: New Vegas.
UWaga! Gorące informacje!