fbpx

Otrzymaliśmy wydłużony gameplay Dead Island 2. Gra zapowiada się fenomenalnie

Od połowy lutego wiemy, że długo wyczekiwana gra Dead Island 2 będzie miała premierę na wiosnę. Co lepsze, wypuszczenie gry zostało przyśpieszone o tydzień i teraz jest zaplanowane na 21 kwietnia. W ten sposób twórcy świętują fakt, że produkcja zdobyła już tytuł „złotej”. Teraz uraczyli nas kolejnym zwiastunem prezentującym rozgrywkę. Chyba warto było czekać.

Kwadrans z zombie, czyli nowy gameplay Dead Island 2

Produkcja przez dziewięć lat była zawieszona i praktycznie nic o niej nie słyszeliśmy. Jednak w zeszłym roku oficjalnie ogłoszono wznowienie prac, a teraz wiemy, że premiera jest tuż za rogiem. Teraz jako dowód rychłego wypuszczenia gry twórcy pokazali nowy zwiastun, który wręcz wciska w fotel.

Na zwiastunie możemy obejrzeć sam początek rozgrywki, kiedy to przedzieramy się przez hordy zombie. Wykorzystujemy do tego różne rodzaje broni na bliski i daleki dystans, a nawet pazury podobne do tych Wolverine’a. Jak widzicie, produkcja wygląda bardzo ciekawie. Najwyraźniej po wznowieniu prac twórcy nie próżnowali i stworzyli coś, co zapowiada się świetną zabawą.

Dead Island 2 zadebiutuje na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S i Xbox One 21 kwietnia 2023 roku na całym świecie.