Bloody Ties otrzymało zwiastun i datę premiery. Pierwsze DLC do Dying Light 2 zadebiutuje już w październiku

Wśród przedstawionych na Gamescom 2022 Opening Night Live nowości znalazł się również polski akcent imprezy. Zgodnie z oczekiwaniami graczy, podczas gali zaprezentowany został zwiastun Bloody Ties – dodatku fabularnego do gry Dying Light 2 Stay Human, który zadebiutuje na rynku już 13 października 2022 roku.

24 sierpnia 2022
Na skróty
  • Na Gamescom 2022 zaprezentowany został zwiastun Bloody Ties – DLC do gry Dying Light 2 Stay Human.
  • W dodatku otrzymamy dostęp do lokacji Carnage Hall – areny, w której przyjdzie nam zawalczyć na śmierć i życie o bogactwo oraz prestiż.
  • Tytuł zadebiutuje na pecetach oraz konsolach PS4, PS5 i Xbox One, XSX|S już 13 października 2022 roku.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Techlandu, na rozpoczęciu gali Gamescom 2022 zaprezentowany został zwiastun Bloody Ties – pierwszego fabularnego DLC do gry Dying Light 2 Stay Human. Twórcy przygotowali dla nas krwawy, brutalny i pełen chaosu trailer, który doskonale zarysował klimat nadchodzącego dodatku.

Bloody Ties, czyli krwawa rozgrywka o najwyższą stawkę

Centralnym punktem dodatku będzie Carnage Hall – całkowicie nowa lokacja, w której wojownicy skuszeni sławą i bogactwem biorą udział w makabrycznych rozgrywkach, kończących się często brutalną dekapitacją. Wiedziony ciekawością Aiden będzie miał możliwość nie tylko dołączenia do wspomnianych przyjemności, ale również poznania skomplikowanej intrygi, która za nimi stoi. Bloody Ties zadebiutuje na pecetach i konsolach PS4, PS5 oraz Xbox One i XSX|S już 13 października 2022 roku, a do działania wymagać będzie pełnej wersji gry Dying Light 2 Stay Human.

Oczywiście wczorajszy pokaz zwiastunów był jedynie rozgrzewką całego Gamescomu, sama gala potrwa bowiem aż do 28 sierpnia. Jeśli więc nie chcecie się zagubić w przypływie nowości, to zajrzyjcie do naszej szczegółowej rozpiski, w której starannie przedstawiliśmy konkretne atrakcje każdego dnia gali.

UWaga! Gorące informacje!