Hogwarts Legacy z nowym zwiastunem na Gamescom

Hogwarts Legacy to najprawdopodobniej największa interaktywna produkcja z uniwersum Harry’ego Pottera. Z okazji trwającego Gamescomu możemy cieszyć się kolejny zwiastunem tej zbliżającej się wielkimi krokami gry.

 

24 sierpnia 2022
Na skróty
  • Na wczorajszym pokazie Gamescom Opening Night został udostępniony trailer gry Hogwarts Legacy.
  • Na zwiastunie uczniowie Hogwartu używają zaklęć niewybaczalnych.
  • Premiera gry została ustalona na 10 lutego 2023 roku.

Premiera Hogwarts Legacy zmierza do nas wielkimi krokami, więc oczywiste jest, że twórcy gry intensyfikują działania promocyjne, dzieląc się coraz bardziej obszernymi i konkretnymi materiałami z rozgrywki. Z Okazji trwającego od wczoraj jednego z najważniejszych growych wydarzeń roku, targów Gamescom, został udostępniony kolejny trailer rozgrywki.

Hogwarts Legacy i zaklęcia zakazane

Wideo z gry Hogwarts Legacy zostało udostępnione wczoraj podczas Gamescom Opening Night i prezentuje użycie tak zwanych zaklęć niewybaczalnych w świecie Harry’ego Pottera. Uczniowie z początku ćwiczą na sobie czar zwany Cruciatus, by później za jego pomocą otworzyć drzwi do lochu przepełnionego mroczną magią.

Grę przedpremierowo będzie można zamówić już od 25 sierpnia 2022 roku. Na osoby, które zdecydują się na zakup preorderów, czekać będą ekskluzywne przedmioty kosmetyczne i dostęp do tytułu 72 h wcześniej przed resztą kupujących. Hogwarts Legacy zadebiutuje 10 lutego 2023 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i w późniejszym terminie również na Nintendo Switch.

UWaga! Gorące informacje!