Premiera gry Icarus właśnie została opóźniona

Twórcy tytułu Icarus – studio RocketWerkz na czele z Deanem Hallem – właśnie poinformowali nas o opóźnieniu premiery produkcji. Obecnie debiut zaplanowany jest na listopad 2021.

31 lipca 2021
Na skróty
  • Twórcy tytułu Icarus – studio RocketWerkz – właśnie poinformowali nas o opóźnieniu premiery produkcji.
  • Icarus miał zadebiutować już w tym miesiącu, lecz premierę przeniesiono na listopad 2021.
  • W każdy weekend aż do premiery twórcy zaplanowali serię Beta Weekendów, która odblokuje nowe funkcje gry, pozwalając zebrać producentowi jak najwięcej przydanych opinii.

Icarus to kooperacyjna gra survivalowa o tematyce science fiction, która została opracowana przez Deana Halla i jego studio RocketWerkz. Tytuł miał zadebiutować już w tym miesiącu, lecz twórcy właśnie przenieśli premierę na listopad 2021.

Podjęliśmy decyzję o opóźnieniu premiery Icarusa do listopada, aby upewnić się, że gra będzie najlepsza dla naszych graczy. Wprowadzamy dłuższą wersję beta, w którą będzie można grać od 28 sierpnia.

Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić naszym graczom jak najlepsze wrażenia w momencie premiery. Uważnie śledziliśmy stan naszych kompilacji deweloperskich i zdecydowaliśmy, że chcemy dać Icarusowi więcej miłości, opóźniając grę i ulepszając nasz proces beta poprzez rozłożenie go na wiele weekendów, z których każdy ma szczególny nacisk. Plusem tego jest również zmniejszenie zmęczenia naszych graczy w wersji beta.

Zdajemy sobie sprawę, że ta wiadomość może nie być tym, co chcieliście usłyszeć, ale jesteśmy przekonani, że doprowadzi ona do najlepszego możliwego startu Icarusa!

RocketWerkz – twórcy gry Icarus

W każdy weekend aż do premiery twórcy zaplanowali serię Beta Weekendów, która odblokuje nowe funkcje gry, pozwalając zebrać producentowi jak najwięcej przydanych opinii. W pierwszy weekend otrzymamy biom leśny, drugi ma wprowadzić ulewne burze. Trzeci odblokuje biom arktyczny, w tym zwierzęta i zamiecie śnieżne. Czwarty weekend beta wprowadzi pustynny biom, który ma własną faunę i warunki pogodowe. Piąty doda funkcję misji frakcji do Ikara, a ostatni będzie obejmował specjalne wydarzenie społecznościowe oraz kilka nagród.

GAMESGURU

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!