fbpx

Kody Shift do Tiny Tina’s Wonderlands. Działające klucze i jak je aktywować?

Szukacie działających kodów Shift do Tiny Tina’s Wonderlands? Mamy więc dla was kilka podpowiedzi. Podobnie bowiem jak w przypadku Borderlands 2 i Borderlands 3, warto mieć oko m.in. na media społecznościowe Gearbox Software. Pojawiają się tam klucze, które możemy wykorzystać w grze albo na stronie Shift. Poniżej znajdziecie sposoby na znalezienie oraz wykorzystanie kodów, a także obecnie działające, aktywne klucze.

4 kwietnia 2022

Z pokonanych przeciwników można podnieść ciekawy loot, ale najlepsze perełki możemy dosłownie odblokować odwiedzając Brighthoof i znajdując skrzynię, która leży pod zamkiem królowej Butt Stallion.

Skąd wziąć kody Shift do Tiny Tina’s Wonderlands?

Dobrym miejscem, by zdobyć kody Shift jest konto na Twitterze szefa Gearboxu, Randiego Pichforda. Regularnie publikuje on tam dwa lub trzy złote klucze do Borderlands i zapewne ma również kilka kluczy do Tiny Tina’s Wonderlands do udostępnienia. Na ogół klucze te mają krótki żywot, czasem zaledwie 24 godziny, więc warto mieć go na oku.

Skrzynka w Tiny Tina's Wonderlands
Źródło: GameSpot, Gearbox Software

W jaki sposób używać kluczy?

Mamy na to dwa sposoby. Najszybszym jest udać się na stronę internetową Shift, podłączyć swoje konto i wkleić tam klucz. Druga dostępna jest bezpośrednio w grze i polega na otworzeniu zakładki Social w menu pauzy. Po wpisaniu kodu nasze nagrody dostaniemy na maila.

zakładka social w menu Tiny Tina's Wonderlands
Źródło: GameSpot, Gearbox Software

Obecnie działające kody Shift do Tiny Tina’s Wonderlands

W tym momencie mamy kilka dostępnych kodów Shift do Tiny Tina’s Wonderlands. Mogą zostać one zrealizowane na wszystkich platformach po osiągnięciu Brighthoof.

Kody dostępne do 7 kwietnia:

  • TB6BT-SWJCS-WKTK5-3B3B3-5BJW9
  • BTFTB-RSJKZ-WWB5C-T3JJT-BS36S

Kod dostępny do 8 kwietnia:

  • BTX3T-6RTWZ-K5BW5-3BBB3-3TFCZ

Źródło: GameSpot

Jacek Kowal

Niby z Torunia, ale nie stary piernik. Fan czarnego humoru i gier komputerowych, które pozwalają oderwać się od szarości rzeczywistości. Napędza go czarna kawa na przemian z energetykami. Dzielnie aktualizuje newsroom, a czasem uraczy was ciekawostkami o mechanikach gier albo sławnych osobach.
UWaga! Gorące informacje!