Doładowania portfela PS Store na mega promocji! Np. 200 zł za jedyne ~168 zł, a 140 zł za ~119 zł

W sklepie Instant Gaming, czyli obecnie jednej z najpopularniejszych platform cyfrowej dystrybucji gier na świecie, ruszyły wyczekiwane promocje na doładowania portfela PlayStation Store, które wykorzystać możemy zarówno na zakup gier, dodatków, jak i abonamentów. Oszczędzić możemy nawet kilkadziesiąt złotych, bo przykładowo kartę o wartości 200 zł dostaniemy za jedyne ok. 168 zł.

Dostępne są oczywiście również mniejsze nominały, które także zakupimy w zauważalnie niższych cenach niż standardowo. W każdym wypadku jest to świetna okazja na zaoszczędzenie pieniędzy i uzupełnienie środków w portfelu PS Store.

Kup doładowania PS Store w świetnych cenach

Nie możesz otworzyć linku? Najprawdopodobniej automatycznie blokuje go Twój AdBlock. Wyłącz go, żeby móc skorzystać z promocji.

Doładowania funduszy do portfela PS Store oczywiście mogą być realizowane zarówno na PlayStation 5, jak i PlayStation 4. Wszystkim graczom radzimy się spieszyć, ponieważ pula dostępnych doładowań w promocyjnych cenach jest ograniczona, a zainteresowanie przy takich okazjach jest naprawdę duże.

Zaobserwuj nas na Instagramie i dowiaduj się przed innymi

Dołącz do 6 362 obserwujących

Wpadłeś na ciekawy temat, który powinniśmy opisać? Daj nam znać!

🛈 Gry oraz produkty wymienione w tym artykule zostały wyselekcjonowane przez nas osobiście i niezależnie. Niektóre powyższe odnośniki są linkami afiliacyjnymi, dzięki czemu klikając w nie, możesz wesprzeć rozwój naszego niezależnego portalu bez ponoszenia żadnych kosztów.