fbpx

Elden Ring jako planszówka – Elden Ring: The Board Game zapowiedziane

Kolejne gra doczeka się planszowego odpowiednika. Na Kickstarterze ruszyła zbiórka na produkcję Elden Ring: The Board Game.

Na skróty
  • Na Kickstarterze możemy wspomóc produkcję gry planszowej Elden Ring: The Board Game.
  • Nowy tytuł przeniesie nas do uniwersum znanego z cyfrowej wersji.
  • Steamforged Games obiecuje trudną walkę i wspaniały świat.

Koniec roku przyniesie nam grę Wiedźmin: Stary świat, jakiś czas temu mówiliśmy o planszówce z Kingdom Come: Deliverence. Teraz nasze stoły przyozdobi adaptacja Elden Ring, a za jej produkcję odpowiada firma Steamforged Games.

Elden Ring nie był pierwszy

Steamforged Games ma duże doświadczenie w zmienianiu wirtualnej rozrywki w analogową. Dzięki niemu na naszych blatach pojawiły się tytuły związane z Dark Souls, Monster Hunter World czy Horizon: Zero Dawn. Szósta produkcja, czyli Elden Ring: The Board Game, postara się odwzorować piękny świat i wymagającą walkę. Znanych wrogów spotkamy w czteroosobowej drużynie, którą czeka wiele wspaniałych przygód.

Powiedzieć, że nasz zespół jest pasjonatem tej gry, byłoby niedopowiedzeniem. Naszą misją jest zawsze dostarczanie autentycznych adaptacji planszowych, które uchwycą esencję tego, co fani znają i kochają w grach FromSoftware. Fani powinni spodziewać się mrocznego, bogato zrealizowanego świata tajemnic i niebezpieczeństw, z satysfakcjonującą walką i równie emocjonującą eksploracją. Przygotuj się na spędzenie nad planszą setek godzin.

mówi dla Wargamer Mat Hart, dyrektor kreatywny Steamforged Games

Twórcy otworzyli już zbiórkę na kickstarze. O dacie premiery nic nie wiemy ale można się domyślić, że im szybciej autorzy osiągną potrzebny budżet, tym prędzej doczekamy się premiery Elden Ring: The Board Games.