fbpx

Codzienna dawka planszówkowych nowin!

Wracaj do nas regularnie i bądź na bieżąco!

Premiera rozszerzenia do gry Descent: Legendy Mroku zaplanowana na sierpień. Ruszyła przedsprzedaż

22 lipca 2023,
02:56
Łukasz Małek
Descent Legendy Mroku ruszyła przedsprzedaż

Wielu fanów serii Descent długo wypatrywało wieści na temat nowego rozszerzenia. Tymczasem wydawnictwo Rebel poinformowało, że uruchomiona została przedpsrzedaż rozszerzenia Descent: Legendy Mroku – Wojna Zdrajcy. Cena w przedsprzedaży wynosi 699,99, zaś planowana data premiery przewidziana jest na 25 sierpnia.

Kupując tę grę w przedsprzedaży otworzonej przez wydawnictwo, do każdego zamówienia dołączony zostanie zestaw promocyjny, który zawiera 12 specjalnych kości oraz wyjątkową figurkę towarzyszki Syrusa, feniksa Indris. Rebel poinformował także, że liczba promocyjnych kompletów jest ograniczona.

Jest to w pełni kooperacyjna przygodówka przeznaczona dla 1-4 graczy. Czas jednej przygody może zamknąć się nawet w czterech godzinach ciągłego grania. Podczas rozgrywki gracze będą budować talie, a także odkryją niezliczone tereny pełne niebezpieczeństw i tajemnic..

Informacje o grze

Wojna Zdrajcy to rozszerzenie do gry Descent: Legendy Mroku będące kontynuacją wydarzeń z pierwszego aktu kampanii – Krew i pożoga. Nowe misje zabiorą graczy do targanych konfliktami krain Terrinoth, gdzie będą musieli stawić czoła licznym zagrożeniom.

Bohaterowie będą kontynuować swoje historie rozpoczęte w pierwszym akcie kampanii, a ich decyzje, sukcesy i porażki ukształtują Terrinoth na nowo. Aby zapracować na miano legend, zajmą się odbudową Cytadeli, poznają nowych sprzymierzeńców, współpracowników i rywali oraz spróbują jak najlepiej się przygotować na niepewną przyszłość.

Przed rozpoczęciem pierwszej misji w Wojnie Zdrajcy konieczna jest aktualizacja aplikacji do gry Descent: Legendy Mroku i aktywowanie rozszerzenia w panelu zarządzania kolekcją. Nowe figurki, żetony i tereny będą używane podczas misji zgodnie z poleceniami aplikacji i efektami kart. W trakcie kampanii zostaną również odblokowane i dodane do zasobów drużyny nowe karty.

Ciebie też fascynują planszówki? Zaobserwuj nasz portal na Facebooku i twórz razem z nami wyjątkową społeczność!