fbpx

Codzienna dawka planszówkowych nowin!

Wracaj do nas regularnie i bądź na bieżąco!

Ruszyła kampania Bedeville Carnival, edycja kolekcjonerska dostępna wyłącznie w kampanii

5 września 2023,
12:00
Łukasz Małek
Bedeville Carnival wyruszyła kampania

Kiedy Loodo Ninja wyruszyło na podbój zagranicznego rynku z grą Bedeville Carnival, wielu graczy nie wiedziało, czy można się w ogóle spodziewać tej gry w polskim wydaniu. Fakt ten był wówczas dość kontrowersyjny, ponieważ za ten tytuł odpowiada polska firma wywodząca się z Krakowa.

Po sukcesie na arenie międzynarodowej, twórcy Bedeville Carnival usłyszeli nasze prośby, dając zarówno sobie, jak i nam, planszowym entuzjastom, szansę na wsparcie tej wyjątkowej produkcji. Kampania mająca na celu ufundowanie gry właśnie ruszyła i potrwa do 5 października 2023 roku.

Edycja kolekcjonerska Bedeville Carnival

Wsparcie gry podczas kampanii umożliwi graczom nabycie kolekcjonerskiej edycji Bedeville Carnival. Jest to o tyle ważne, że takie wydanie będzie dostępne wyłącznie podczas kampanii na wspieram.to i nigdzie więcej. Ponadto gra jest dostępna jako Early Bird przez pierwsze dni kampanii (czyli do 10 września) w promocyjnej cenie 229 złotych, w tej kwocie uwzględniony został koszt wysyłki. Po zakończeniu etapu Early Birda, cena gry wzrośnie do 249 złotych, naturalnie kwota ta nadal uwzględnia koszt transportu.

Przypominamy, że Bedeville Carnival to euro, które przyprawi was o gęsią skórkę. W trakcie około 45-minutowej rozgrywki będziemy przemieszczać się po szalonych atrakcjach, starając się nie wywoływać przy tym hałasu, by nie ściągnąć uwagi zarządcy cmentarza, który zaraz odesłałby nas z powrotem do grobu. Celem jest zdobycie jak największej liczby pamiątek i znaczników radości. Gra się kończy, gdy tylko wszystkie pamiątki zostaną wyprzedane. Link do kampanii znaleźć można tutaj.

Ciebie też fascynują planszówki? Zaobserwuj nasz portal na Facebooku i twórz razem z nami wyjątkową społeczność!

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze