fbpx

Codzienna dawka planszówkowych nowin!

Wracaj do nas regularnie i bądź na bieżąco!

Dziś premiera wyjątkowej Uczty dla Odyna, za dodruk której odpowiada Rebel

20 września 2023,
19:54
Łukasz Małek
Uczta dla Odyna

Tegoroczny Rebel Con był wyjątkową imprezą. Podczas wydarzenia ogłoszono, że wydawnictwo wyda gry takie jak Revive czy nawet MLEM: Space Agency. Ponadto wydawnictwo zapowiedziało dodruk wyjątkowej Uczty dla Odyna. Czas zdaje się od tamtego czasu pogalopował nieubłaganie szybko, bowiem już dziś nastał ten wyjątkowy czas, kiedy to tytuł wraca na sklepowe półki!

Uczta dla Odyna to gra, która na rynku pojawiła się po raz pierwszy w 2016 roku. Na moment pisania newsa tytuł ten utrzymuje się na 23 pozycji ogólnego rankingu BGG. Ponadto produkcja zgromadziła aż 26 tysięcy ocen, utrzymując tym samym średnią powyżej ośmiu! Uwe Rosenberg, autor gry ma zatem nielada powód do dumy.

Co wiemy o grze Uczta dla Odyna?

Uczta dla Odyna to ciężki, uznany w planszowym środowisku tytuł. W grze będziemy najeżdżać i odkrywać nowe tereny. Doświadczymy codziennych rutynowych działań wikingów. W skrócie mówiąc, będziemy zdobywać dobra wszelkiej maści, które umożliwią nam umocnić swoją pozycję w hierarchii.

Dodruk tej rozbudowanej, wielowymiarowej gry strategicznej trafił do sklepów za pośrednictwem wydawnictwa Rebel. To wydanie zawiera planszę do rozgrywkidwuosobowej oraz dwa minidodatki: Wyspy i Żniwa oraz Skål. W tym wyjątkowym tytule każda decyzja ma przełożenie na możliwości i tempo naszego rozwoju. Gotowi zanurzyć się w tej pasjonującej rozgrywce? Bo my nawet bardzo!

Ciebie też fascynują planszówki? Zaobserwuj nasz portal na Facebooku i twórz razem z nami wyjątkową społeczność!