Codzienna dawka planszówkowych nowin!

Wracaj do nas regularnie i bądź na bieżąco!

Produkcja Black Rose Wars: Odrodzenie trwa w najlepsze. Gra powinna trafić do wspierających w II połowie października

20 lipca 2023,
07:39
Łukasz Małek
Black Rose Wars: Odrodzenie już wkrótce trafi do biura wydawnictwa

Kilka dni temu wydawnictwo Czacha Games utworzyło kanał newsowy na oficjalnej stronie sklepu. To właśnie tam firma dzieli się najnowszymi aktualizacjami związanymi z ich projektami. Szkoda byłoby nie wykorzystać tej okazji do opublikowania czegoś wyjątkowego.

Raptem wczoraj wydawnictwo podzieliło się informacją na temat produkcji gry Black Rose Wars: Odrodzenie. Czacha Games zaktualizowała obecny status produkcji. W chwili obecnej z taśm zjeżdżają wszystkie plastikowe elementy. Oznacza to, że elementy wspólne dla wszystkich wersji językowych są już gotowe.

Druk komponentów papierowych oraz tekturowych rozpocznie się, gdy Czacha Games sprawdzi i zaakceptuje egzemplarz przedprodukcyjny. Według zapewnień wydawnictwa, ten dotrzeć ma do biura w tym lub przyszłym tygodniu. Gdy tylko wszystkie 14 pudeł dotrze do siedziby wydawnictwa, całość przed akceptacją zostanie wnikliwie przeanalizowana. Bądźcie czujni, ponieważ już na dniach, w kolejnych aktualizacjach, będziemy mogli zobaczyć zawartość gry.

Paczki z grą Black Rose Wars: Odrodzenie powinny ruszyć pod koniec października

Jeżeli po drodze nie wynikną żadne komplikacje oraz opóźnienia, odbiór polskiej edycji Black Rose Wars: Odrodzenie przewidywany jest na połowę września, w skutek czego na magazyn firmy gra powinna trafić w połowie października. W rezultacie pudełka z zamówieniami powinny trafić do wspierających na przełomie października – listopada, realistycznie zakładając.

Pamiętamy, że podczas kampanii Katedry Koszmarów wydawnictwo korzystało z firmy wysyłkowej. Tego doświadczenia nikt nie wspomina zbyt dobrze. Tym razem Czacha Games zapewniła, że realizacją zamówień zajmie się osobiście, a nie za pośrednictwem zewnętrznych usługodawców.

Informacje o grze Black Rose Wars: Odrodzenie

Gra Black Rose Wars: Odrodzenie to rywalizacyjna gra fantasy przeznaczona dla 1-4 graczy. Za tytuł odpowiadają Andrea Colletti, Diego Fonseca i Marco Montanaro, a licencjodawcą tej produkcji jest włoskie wydawnictwo Ludus Magnus Studio.

Tytuł ten polega na budowaniu talii, strategii i walce. Planszówka zabierze nas w gorączkowy wszechświat Nova Aetas we Włoszech. Black Rose Wars: Odrodzenie to już drugi rozdział serii. Nadszedł czas, by przywrócić zakonowi dawny blask. Pokoje są zepsute, zatem najwyższa pora je odbudować. Gracze wcielą się w potężnych magów aspirujących do zostania nowym Najwyższym Magisterem.

Ciebie też fascynują planszówki? Zaobserwuj nasz portal na Facebooku i twórz razem z nami wyjątkową społeczność!

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze