Codzienna dawka planszówkowych nowin!

Wracaj do nas regularnie i bądź na bieżąco!

Już wkrótce odbędzie się spotkanie z Markiem Simonitch, wielokrotnie nagradzanym autorem gry Successors

22 sierpnia 2023,
16:20
Łukasz Małek
okładka Successors

Mark Simonitch z grami planszowymi jest od 1967 roku. To osoba, która pracuje w GMT Games, firmie odpowiedzialnej między innymi za Dominant Species oraz Dominant Species Marine, w Polsce wydanych przez PHALANX jako Władcy Ziemi oraz Władcy Oceanu.

Simonitch w planszowym świecie jest sylwetką dobrze znana i poważaną. Nic dziwnego, w końcu ten człowiek zdobył kilka poważnych nagród za swoje osiągnięcia. Mówimy tu w końcu o zdobywcy Golden Geek Awards i Charles Roberts Awards. Autor Succesors oraz Hannibal & Hamilcar to również jeden z najpopularniejszych twórców gier wojennych, jak i konfliktach.

Spotkanie z Simonitchem na żywo już we wrześniu

Wydawnictwo PHALANX w ostatnich dniach podzieliło się nowiną, że już 23 września będziemy mogli spotkać Simonitcha podczas tegorocznego eventu Pola Chwały. Celem fundacji Pola Chwały jest propagowanie historii, patriotyzmu, szacunku dla innych narodów oraz twórczego spędzania czasu. W związku z tym jest to wydarzenie nie tylko wyjątkowe pod względem planszowym, lecz także kulturowym.

Koniecznie zarezerwujcie sobie wolny termin na 23 września i przybywajcie tłumnie do Niepołomic. Nie może was tam zabraknąć!

Ciebie też fascynują planszówki? Zaobserwuj nasz portal na Facebooku i twórz razem z nami wyjątkową społeczność!

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze