fbpx

Codzienna dawka planszówkowych nowin!

Wracaj do nas regularnie i bądź na bieżąco!

Trick or Treat Studios pracuje nad grą na podstawie filmu Dom 1000 trupów

16 września 2023,
19:30
Łukasz Małek
Dom 1000 trupów

Dom tysiąca trupów to horror z 2003 roku. Produkcja ta nie odbiła się większym echem w naszym kraju, zaś na prestiżowym portalu Filmweb tytuł oceniono na skromne 5,9. Finalnie nota ta nie jest wybitnie słaba, jednakże tak słaby wynik może być dla widza mało przekonujący. Tymczasem zagraniczne wydawnictwo Trick or Treat Studios na ten trend nie zwraca kompletnie żadnej uwagi.

Według naszych ustaleń wynika, żę Trick or Treat Studios pracuje nad adaptacją filmu House of 1,000 Corpses. Godnym uwagi jest fakt, że firma stworzyła także gry takie jak Halloween, Teksańska Masakra piłą mechaniczną, Nightmare Productions. Można zatem śmiało powiedzieć, że studio znalazło swoją niszę, a są to remake’i horrorów. Tyle, że akcja odgrywa się ponownie nie na ekranach kin, lecz bezpośrednio na naszych stołach.

Co wiemy o tej produkcji?

Produkcja ma się opierać na podstawie filmu wyreżyserowanego przez Roba Zombie, heavymetalowego amerykańskiego wokalistę. Według wstępnych ustaleń wynika, że będzie to kooperacyjna gra planszowa, w której uczestnicy wcielają się w członków rodziny Firefly. Nie inaczej, tutaj to antagoniści odegrają kluczową rolę i staną się gwiazdami wieczoru.

Gracze wcielą się w sadystycznych członków rodziny Firefly. Głównym celem gry jest oczywiście schwytanie bezbronnych ofiar. Dom tysiąca trupów pozwoli wcielić się w rolę Kapitana Spauldinga, Otisa, Baby lub Mamy Firefly.

Według naszych ustaleń wynika, że Trick or Treat Studios planuje ruszyć z tą produkcją na platformę Kickstarter. Nie wiadomo, czy tytuł trafi w ogóle na polski rynek, szanse na to są naprawdę niskie.

Ciebie też fascynują planszówki? Zaobserwuj nasz portal na Facebooku i twórz razem z nami wyjątkową społeczność!

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze