fbpx

Codzienna dawka planszówkowych nowin!

Wracaj do nas regularnie i bądź na bieżąco!

Dodruk Na skrzydłach: Ptaki Azji trafi do sprzedaży na przełomie lipca i sierpnia

14 lipca 2023,
00:33
Łukasz Małek
Na Skrzydłach, Ptaki Azji, dodruk wkrótce trafi do sklepów

Wydawnictwo Rebel poinformowało, że na przełomie lipca i sierpnia do sprzedaży powróci polskie wydanie dodatku Na skrzydłach: Ptaki Azji. Przypominamy, że za serię Na skrzydłach (z ang. Wingspan) odpowiada Stonemaier Games (Scythe, Tapestry, Viticulture)

Ptaki Azji to już trzecie rozszerzenie popularnej i lubianej serii Na skrzydłach. Przypominamy, że dodatek ten rozszedł się w błyskawicznym tempie, a jak już powszechnie wiadomo, rynek nie toleruje próżni. Na zdecydowane kroki ze strony wydawnictwa nie musieliśmy czekać długo. Rebel postanowił stanąć na wysokości zadania, dodruk produkcji lada moment trafi na sklepowe półki.

Informacje o rozszerzeniu Ptaki Azji

W trzecim dodatku do gry Na skrzydłach będziemy mieli okazję powiększyć nasz rezerwat o gatunki kolorowych i niezwykle ciekawych ptaków. W grze uwzględniono okazy z ponad 2800 gatunków żyjących na terenie Azji. Sporo, prawda?

To rozszerzenie to 90 zupełnie nowych kart ptaków, a także 14 bonusowych kart, które można wykorzystać w dowolnej rozgrywce. Oprócz tego, w pudełku znajdziemy również dwa inne, niezależne od siebie rozszerzenia, które umożliwiają odkrycie świata ptasich rezerwatów zupełnie na nowo.

Tryb duetu zapewnia specjalne zasady dla rozgrywek dwuosobowych. Mechanizm Automy umożliwi grę solo, z kolei tryb stada pozwoli zaprosić do stołu 6 i 7 gracza.

Ciebie też fascynują planszówki? Zaobserwuj nasz portal na Facebooku i twórz razem z nami wyjątkową społeczność!