fbpx

Codzienna dawka planszówkowych nowin!

Wracaj do nas regularnie i bądź na bieżąco!

Wojna o Pierścień powróciła na sklepowe półki

6 września 2023,
12:00
Łukasz Małek
Wojna o Pierścień, gra planszowa, figurkowa

Ostatnio informowaliśmy was, że Wojna o Pierścień powróci na sklepowe półki. Ten czas już nastał, wydawnictwo Galakta potwierdziło, że gra właśnie wróciła do sprzedaży detalicznej. Krążą także pogłoski, że już w najbliższym czasie dowiemy się także czegoś o najnowszym rozszerzeniu w polskim języku. Jest to zatem dobra wiadomość dla osób, które wyglądały powrotu tej produkcji. W szczególności, że na rynku wtórnym Wojna o Pierścień osiągała horrendalne kwoty.

Poza kultową grą osadzoną w świecie Tolkiena, do sprzedaży powracają również Posiadłość Szaleństwa: Ulice Arkham, a także Horror w Arkham: Śmiertelna głębia nocy. To bardzo miła niespodzianka, w szczególności, że Planszówki w Spodku i Galaktikon już tuż tuż. Kto wie, może w najbliższych dniach doczekamy się również premiery Ślimaków, które zostały zapowiedziane przez wydawnictwo już jakiś czas temu?

Co wiemy o tej produkcji?

Przypominamy, Wojna o Pierścień to gra, która idealnie sprawdzi się w duecie, kiedy to dwóch uczestników stoczy bój w epickiej bitwie. Jest to produkcja, która mocno opiera się na strategicznych decyzjach, przy czym nie braknie również Drużyny Pierścienia, można poczuć ducha przygody, a klimat wprost rozlewa się po stole niczym gęsta mgła.

W ostatnim czasie informowaliśmy, że Ares Games zapowiedziało nowe rozszerzenie – Królowie Śródziemia, tymczasem Galakta za pośrednictwem komentarzy na Facebooku potwierdziła, że dodatek pojawi się w języku polskim.

Ciebie też fascynują planszówki? Zaobserwuj nasz portal na Facebooku i twórz razem z nami wyjątkową społeczność!