fbpx

Codzienna dawka planszówkowych nowin!

Wracaj do nas regularnie i bądź na bieżąco!

Unmatched Adventures: Tales to Amaze nagrodzone przez kanał The Dice Tower

16 października 2023,
17:38
Łukasz Małek
Unmatched

Wśród Społeczności są wyróżnienia, obok których wprost nie da się przejść obojętnie. Mowa między innymi o medalach przyznawanych przez prestiżowy kanał The Dice Tower. Jak się okazuje, gra Unmatched Adventures: Tales to Amaze została odebrana bardzo pozytywnie przez prowadzących, co umożliwiło zdobycie odznaczenia Seal of Excellence. Mówiąc wprost, projekt, który ufundował się podczas kampanii crowdfundingowej w kwietniu został nagrodzony prestiżowym tytułem. Jest to bezsprzecznie niemałe osiągnięcie! Serdecznie gratulujemy.

W skład Jury weszli Joey Evans, Chris Yi, Zee Garcia oraz Roy Cannaday. Prawie wszyscy przyznali Unmatched Adventures: Tales to Amaze najwyższą notę, za wyjątkiem Chrisa Yi, który ocenił tę grę na 9.5. Mimo to, nie przeszkodziło to w przyznaniu prestiżowego tytułu.

Trwa przedsprzedaż Unmatched Adventures: Tales to Amaze

W sklepie OGRY Games trwa obecnie przedsprzedaż gry Unmatched Adventures: Tales to Amaze. Polska nazwa tej produkcji to Unmatched Adventures: Opowieści niesamowite. Wysyłkę zaplanowano na jesień 2023. Ponadto tylko w sklepie wydawcy mamy możliwość zdobycia figurek ciem zagłady oraz małych Marsjan, którymi można zastąpić żetony z gry podstawowej. Kupując grę w przedsprzedaży, miniatury zostaną dołączone w gratis.

Źródło: OGRY Games

Unmatched to gra figurkowa o pojedynkach postaci z różnych krain i epok. Od herosów znanych z mitów i legend, do bohaterów książek i filmów. Każdy z nich dysponuje własną talią kart, która wyraża jego wyjątkowy styl walki. Możesz mieszać i zestawiać bohaterów z dowolnych zestawów Unmatched, ale pamiętaj: ostatecznie zwyciężyć może tylko jeden.

Unmatched Adventures: Opowieści Niesamowite to zupełnie nowa odsłona popularnej serii pojedynkowej. Tym razem w ręce graczy trafia samodzielna kooperacyjna gra zawierająca także wariant solo. W Opowieściach Niesamowitych gracze mierzą się ze złoczyńcami oraz ich niegodziwymi pomocnikami.

Bohaterowie w tym zestawie: 

  • Dr Jill Trent – posiada kolekcję gadżetów
  • Annie Christmas – silniejsza, gdy przeciwnik ma więcej punków zdrowia
  • Nicola Tesla – elektryczność wspomaga jego efekty
  • Golden Bat – superbohater z wieloma silnymi efektami

Złoczyńcy w tym zestawie: 

  • Mothman (Człowiek Ćma)
  • Martian Invader (Marsjański Najeźdźca)

Ciebie też fascynują planszówki? Zaobserwuj nasz portal na Facebooku i twórz razem z nami wyjątkową społeczność!

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze