fbpx

Codzienna dawka planszówkowych nowin!

Wracaj do nas regularnie i bądź na bieżąco!

Kampania The Wilderness została anulowana

15 września 2023,
09:21
Łukasz Małek
The Wilderness kampania została anulowana

Nie wszystkie wspaniałe projekty, które debiutują na platformie Gamefound lub innych wspieraczkach, mają szansę trafić na rynek. Czasami osiągnięcie progu minimalnego dla małych, niezależnych wydawnictw graniczy z cudem. W przypadku, gdy Społeczność nie jest informowana na bieżąco o różnych, rozmaitych pomysłach, te nie mają szansy dotrzeć do wystarczającej liczby osób, by czyjeś marzenie wydania gry mogło się w ogóle spełnić.

Są i takie momenty, że Twórcy gier, mimo szczerych chęci, muszą powiedzieć – pas, wysiadam, niestety nie damy rady. Tak też było w przypadku gry The Wilderness. Dwa dni temu otrzymaliśmy informację, że kampania została anulowana, zaś Gamefound zwróci środki przekazane na ufundowanie projektu.

Nie każdą walkę można wygrać w pojedynkę

Realizacja projektu nie odbędzie się. Na przestrzeni tygodni, twórcy zgromadzili 21655 $, co stanowiło 61,90% celu minimalnego. Przypominamy, że wynosił on 35 000 $. Było to zatem relatywnie niewiele, jednak mimo długiej drogi, jaką przebyto, z bólem serca Twórcy musieli zakończyć kampanię.

Na stronie projektu, założyciele wspieraczki podziękowali wszystkim za okazane wsparcie. Niestety – na chwilę obecną nie zanosi się, aby gra The Wilderness ujrzała światło dzienne. A szkoda!

Ciebie też fascynują planszówki? Zaobserwuj nasz portal na Facebooku i twórz razem z nami wyjątkową społeczność!

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze