Premiera Skull & Bones koniecznie w tym roku? Tak wskazuje umowa pomiędzy Ubisoftem a Singapurem

1 lipca 2022,
12:48
Jacek Kowal

Niemal codziennie wypływają nowe informacje na temat Skull & Bones. Czy umowa pomiędzy rządem Singapuru a Ubisoftem przyśpieszy premierę?

flota w grze Skull & Bones
Na skróty
  • Prawdopodobna premiera Skull & Bones jest zaplanowana na 8 listopada.
  • Umowa z Singapurem wymaga od Ubisoftu wypuszczenia produkcji na czas.
  • W lipcu możemy się spodziewać oficjalnej zapowiedzi gry.

Skull & Bones jest targane prawdziwym sztormem. Przekładanie premiery, długie prace i ciągła walka o utrzymanie projektu na powierzchni chyba dobiega końca. Niedawno na Twitterze pojawił się krótki zwiastun nakazujący nam być w gotowości na nowe informacje. Zaledwie kilka dni temu Microsoft dołożył swoją cegiełkę do informacji na temat gry. W oficjalnym sklepie firmy pojawiła się wzmianka o preorderach i dacie premiery ustanowionej na 8 listopada. Teraz wpływają kolejne dobre informacje.

Dzięki umowie z Singapurem Ubisoft musi wydać Skull & Bones

Dziennikarz z serwisu Kotaku, Ethan Gach zaważył, że za projekt odpowiedzialny Singapurski oddział Ubisoftu, który otrzymał wsparcie finansowe od lokalnego rządu. Zgodnie z warunkami umowy gra musi zostać wydana przed wyznaczonym terminem.

Umowa ta jest jednym z powodów, dla którego Ubisoft nie odstawił gry na bok. Daje ona też nadzieję, że studio w końcu wyda wyczekiwany tytuł, ponieważ w innym wypadku otrzymałaby pewnie wysokie kary. Już w 2018 podczas targów E3 firma zaprezentowała nam dość ciekawy trailer swojej produkcji, który tylko podkręca chrapkę, aby zagrać w Skull & Bones:

Kilka dni temu jeden z uznany leakerów Tom Henderson stwierdził, że oficjalna prezentacja gry ma się odbyć w lipcu bieżącego roku. Jeżeli informacja ta się potwierdzi, to na pewno przekażemy wam wszystkie nowości, także stay tuned i pomyślnych wiatrów.