Wyciekła data premiery Skull & Bones. Piracka przygoda jeszcze w tym roku?

Wycieki na temat Skull & Bones pojawiają się praktycznie co tydzień. Teraz poznaliśmy nie tylko prawdopodobną datę premiery, ale też potencjalną zawartość dodatkową do preorderów.

O Skull & Bones krążą legendy porównywalne z tymi o pirackich skarbach. Gra została oficjalnie zapowiedziana jeszcze w 2017, ale przez długi czas produkcja zmagała się z licznymi problemami. Niedawno Tom Henderson ujawnił, że już w lipcu możemy spodziewać się prezentacji tytułu, a teraz dzięki kolejnym wyciekom (a może planowanej akcji) poznaliśmy prawdopodobną datę premiery.

Skull & Bones jeszcze w tym roku?

W sklepie Microsoftu pojawiła się nie tylko prawdopodobna data premiery Skull & Bones, ale też wzmianki o bonusach przy preorderach. Co prawda tej informacji nie można już znaleźć, ale w Internecie nic nie ginie, a gracze zapisują każdą informację na temat nadchodzących tytułów. Jednym z nich jest portal Aggiornamenti Lumia, który podzielił się odkryciem na swoim Twitterze.

Podobno Skull & Bones ma mieć premierę już 8 listopada, ale o prawdziwości tej plotki przekonamy się dopiero po oficjalnym ogłoszeniu ze strony Ubisoftu. Teraz skupmy się na dodatkach, które producent może dodać do preorderów. Wśród nich możemy znaleźć takie pozycje jak:

  • Pre-order bonus
  • Legacy Mission
  • The Ashen Corsair Mission
  • Smuggler Pass Token
  • Digital Soundtrack and Artbook
  • Premium Bonus Pack

Co prawda nie wiadomo jeszcze, do jakich pakietów wymienione bonusy będą dodawane, ale bazując na doświadczeniach z innych produkcji Ubisoftu, to np. artbook i soundtrack dostępne będą w ich aplikacji Uplay za darmo, lub niewygórowaną ilość żetonów.

Sam jestem mocno zainteresowany tą produkcją i jak tylko pojawią się nowe informacje, to z przyjemnością wam je przekaże, także stay tuned i uważajcie na kilwater.