Prezentacja Skull & Bones już niedługo? Tak twierdzi informator

Na horyzoncie widać żagle, pod którymi może płynąć Skull & Bones. Jest spore prawdopodobieństwo, że już w lipcu Ubisoft zaprezentuje nie tylko kolejny gameplay, ale też podzieli się nową datą premiery.

25 czerwca 2022

Ubisoft pracuje nad Skull & Bones już ładnych parę lat, a mimo to ciągle nie wiemy za wiele. Tytuł został zapowiedziany jeszcze w 2017 z obiecaną premierą na 2020 rok, ale niestety tak się nie stało. W kwietniu studio wypuściło krótką zajawkę, która kazała nam trzymać rękę na pulsie. Być może już w przyszłym miesiącu zobaczymy pełnoprawną prezentację „nowego” tytułu.

Ubisoft pokaże Skull & Bones już za miesiąc

Informacja pochodzi od znanego leakera, Toma Hendersona. W swoim nowym wpisie dla serwisu Try Hard Guides przekonuje on, że prezentacja Skull & Bones od Ubisoftu może nastąpić już w lipcu. Oczywiście nie jest to potwierdzone, ale w przypadku Hendersona możemy być niemal pewni, że coś faktycznie się wydarzy. W końcu wiele przekazywanych przez niego informacji ostatecznie się sprawdzało.

Źródło: Ubisot

Henderson twierdzi, że nie zna szczegółów, co dokładnie zostanie pokazane, ale wiele wskazuje na to, że poznamy nową i tym razem raczej pewną datę premiery Skull & Bones. Poza nią zobaczymy oczywiście gameplay, a także dowiemy się wielu informacji o projekcie. Początkowo miał on być oparty na bitwach morskich i konkurencji multiplayer i wiele wskazuje na to, że te elementy nie uległy zmianie. Pozostaje nam czekać do oficjalnej prezentacji, o której natychmiast was poinformujemy.

Bartosz Sobolewski

Fan czarnego humoru i gier komputerowych. Łatwo się denerwuje, ale jeszcze łatwiej uspokaja. Narciarz, żeglarz bez patentu, gracz i żartowniś. Wolne chwile spędza przy serialach, grach albo ciekawej książce.
UWaga! Gorące informacje!