fbpx

Wypłynął gameplay alfy Skull and Bones

Hej ha kolejkę nalej, hej ha kielichy wznieśmy, to zrobi doskonale morskim opowieściom! Ponownie wypłynął temat Skull and Bones, czyli produkcji, nad którą Ubisoft siedzi od 2017 roku, ale przez dłuższy czas było o niej cicho.

Prawdopodobnie Ubisoft w końcu określił, w którym kierunku popłynie ich zapowiedziana w 2017 roku gra. Na oficjalnym Twitterze Skull and Bones pojawił się krótki teaser, który każe nam wyczekiwać kolejnych informacji.

Skull and Bones, czyli co już wiemy

O samej grze usłyszeliśmy na targach E3 w 2017 roku. Jako, że jestem fanem żeglarstwa i bardzo spodobała mi się piracka odsłona Assassin’s Creed to zapaliłem się do tej informacji niczym lonty brodzie Czarnobrodego. Niestety od tamtej pory Ubisoft dość skąpił informacjami na temat swojej nowej gry. Teraz może się do zmienić. Jakiś czas temu na Reddicie pojawił się post pokazujący alfę gry. Niestety został on już usunięty, ale 29 kwietnia Ubioft wrzucił krótki Teaser na oficjalnym profilu Skull and Bones. Nie wynika z niego wiele poza „stay tuned”, czyli prawdopodobne jest, że niedługo dostaniemy więcej informacji, wśród których powinna być data premiery. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że trwają aktualnie testy beta a także, że gra powinna zacumować w okolicach kwietnia 2023.

Statek w Skull and Bones

A co wiadomo o samej grze? Póki co fabuła będzie dość schematyczna. Wcielamy się w pirata, który stopniowo wspina się po szczeblach kariery i zdobywa coraz to lepsze statki. Razem z tym rośnie nasza sława a także sieć kontaktów. Co ciekawe gra ma oferować możliwość kooperacji z maksymalnie dwójką innych graczy. Jeżeli to wszystko prawda to zapowiada się dość ciekawa przygoda i z niecierpliwością wypatruję kolejnych informacji. Więc ja też wam mówię STAY TUNED, bo na pewno będziemy was informować o aktualizacjach tematu.