fbpx

Codzienna dawka planszówkowych nowin!

Wracaj do nas regularnie i bądź na bieżąco!

Ruszyła przedsprzedaż kolejnych produktów z linii Eksplodujących Kotków

12 września 2023,
10:22
Łukasz Małek
Eksplodujące Kotki dobro kontra zło, ruszyła przedsprzedaż

Eksplodujące Kotki to kocia wersja rosyjskiej ruletki, w której od dwóch do pięciu graczy stara się nie wybuchnąć. Jest to karcianka pokroju last-man-standing – przetrwają tylko ci, którym dopisze ogromna porcja szczęścia oraz odrobina umiejętności. Produkcja ta zadebiutowała pierwotnie na platformie Kickstarter, zbijając fortunę. Szczególną uwagę w tym tytule przykuł jeden z artystów. Matthew Inman to człowiek, który zasłynął ze swoich barwnych i zabawnych komiksowych historyjek.

O tym, jak bardzo popularna jest seria Eksplodujących Kotków, nie trzeba mówić nikomu. Nie dziwi zatem fakt, że wydawnictwo Rebel ruszyło z przedsprzedażą kolejnej wersji linii związanej z popularną karcianką. Tym razem na nasze stoły trafią dwa nowe projekty. Ruszyła przedsprzedaż gier:

  • Eksplodujące Kotki: Dobro kontra Zło
  • Eksplodujące Kotki: Koci złodziejaszek

Premiera obydwóch gier przypada na 11 października. Jesień sprzyja planszówkom, jeżeli zatem zaintrygowała was któraś z powyższych pozycji, poniżej zamieszczamy krótki opis.

Co nowego można tu znaleźć?

W przedsprzedażowej edycji Eksplodujących Kotków: Dobro kontra Zło znajdziemy 55 kart, instrukcję oraz matę do gry. Tytuł ten to fascynująca, odwieczna walka dobra ze złem. Jeżeli zastanawia was, jakby to było wywołać prawdziwy armagedon lub jesteście ciekawi, do czego zdolni są koci bóg z kocim diabłem – jest to pozycja stworzona z myślą o was.

Eksplodujące Kotki: Koci złodziejaszek z kolei poza 56 kartami zawiera również piankowego kociego złodziejaszka. Ta produkcja to specjalna odsłona znanej i uwielbianej karcianej imprezówki. Zestaw zawiera ten sam komplet kart, co w klasycznej grze podstawowej wzbogacony o mięciutkiego kociego przestępcę, którego spojrzenie zmiękczy serce niejednego gracza.

Ciebie też fascynują planszówki? Zaobserwuj nasz portal na Facebooku i twórz razem z nami wyjątkową społeczność!