Codzienna dawka planszówkowych nowin!

Wracaj do nas regularnie i bądź na bieżąco!

Lucky Duck Games uruchamia przedsprzedaż ekskluzywnej zawartości do Flamecraft

18 października 2023,
10:00
Łukasz Małek
Flamecraft

Flamecraft to tytuł, który na polskim rynku spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem przez planszowych entuzjastów. Produkcja ta niemal błyskawicznie zaskarbiła sobie sympatię familijnych odbiorców. Jeżeli zatem lubicie tę propozycję od Lucky Duck Games, ucieszy was fakt, że jeszcze dziś wystartowała przedsprzedaż ekskluzywnych elementów. Wydawnictwo dodało do swej oferty pakiet zawierający figurki smoków, metalowe monety oraz drewniane tokeny, by jeszcze bardziej umilić czas spędzony z grą.

Nowe dodatki Flamecraft
Źródło: Lucky Duck Games

Często uzupełniamy nasze egzemplarze o tego typu komponenty. Idealnym przykładem jest tutaj kultowe SCYTHE, które można rozbudować o metalowe monety, akrylowe surowce, szeroką gamę dodatków oraz fanowski druk Fabryki i Statków.

Co powinieneś wiedzieć o grze Flamecraft?

Rozgrywka we Flamecraft przebiega w towarzystwie Smoków rzemieślników – zmyślnych stworzeń, które zieją wyspecjalizowanym ogniem, by tworzyć szeroki wachlarz smakowitych i przydatnych dóbr. Ów rarytasy cieszą się szczególnym wzięciem wśród sklepikarzy, którzy mają nadzieję przyciągnąć nowych klientów pokazami płomieniarstwa. Każdy gracz wcieli się w rolę smokoustego, który potrafi komunikować się z baśniowymi stworzeniami.

Umieszczaj smoki w idealnych dla nich miejscach i rzucaj zaklęcia, by zachęcić je do tworzenia prawdziwych cudowności. Pomagając smokom i sklepikarzom zwiększysz swoją reputację, zaś smokousty z największą sławą zostanie okrzyknięty mianem Mistrza Płomieniarstwa!

Ciebie też fascynują planszówki? Zaobserwuj nasz portal na Facebooku i twórz razem z nami wyjątkową społeczność!

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze