fbpx

Codzienna dawka planszówkowych nowin!

Wracaj do nas regularnie i bądź na bieżąco!

Portal Games udostępniło stronę poświęconą grze Osadnicy: Podziemne Imperium

13 lipca 2023,
00:01
Łukasz Małek
Portal Games Podziemne Imperium

Prace w wydawnictwie Portal Games trwają nieustannie. Cały zespół dowodzi swej niezawodności na każdym kroku, zalewając nas tydzień po tygodniu świeżą porcją aktualizacji na temat wszystkich projektów. PortalCon, który odbył się w styczniu, był deklaracją wydania wielu wspaniałych produkcji. Rezultaty napływają do nas niczym ciepłe bułeczki z piekarni.

W ostatnich dniach wydawnictwo podzieliło się kolejną nowinką. Portal Games udostępniło oficjalnie stronę poświęconą grze Osadnicy: Podziemne Imperium z kompletem informacji (w tym również instrukcją) i możliwością zasubskrybowania powiadomień o uruchomieniu przedsprzedaży.

Podstawowe informacje o grze Osadnicy: Podziemne Imperium

W Podziemnym Imperium gracze stworzą kopalnie poprzez zagrywanie kart w swoim obszarze gry. Każdy zaczyna od powierzchni, tworząc wykopaliska oraz kolejne podziemne poziomy. Za każdym razem, gdy dodawana jest karta do kopalni, aktywuje zarówno samą siebie, jak i karty ponad nią, nagradzając gracza satysfakcjonującymi reakcjami łąńcuchowymi i kombinacjami. Karty należeć będą do sześciu różnych frakcji, w skutek czego każda z nich zaoferuje rozmaite strategie.

Podczas rozwijania swoich kopalni gracze awansują również na planszach postępu. Każda rozgrywka wykorzysta trzy z sześciu dostępnych plansz, które cechują się różnorodnym rysem strategicznym. Takie rozwiązanie ma na celu wesprzeć i zwiększyć regrywalność, która tak czy inaczej stała na zadowalającym poziomie. Wszystko dzięki szerokiej gamie różnorodnych kart. Cała rozgrywka ma się zamykać w 45 minutach, a rozgrywka ma połączyć prostą mechanikę z pięknymi ilustracjami i mechaniką budowania silniczka.

Ciebie też fascynują planszówki? Zaobserwuj nasz portal na Facebooku i twórz razem z nami wyjątkową społeczność!

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze