fbpx

Codzienna dawka planszówkowych nowin!

Wracaj do nas regularnie i bądź na bieżąco!

Opcja Late Pledge w Wonderland’s War wstrzymana. Premiera coraz bliżej

19 września 2023,
06:00
Łukasz Małek
Wonderland's War

Tegoroczne zapowiedzi oraz premiery zatrzęsły całym planszowym środowiskiem. Rok dobrze otworzyło wydawnictwo Portal Games, które podczas swojego święta zapowiedziało mnóstwo fenomenalnych produkcji. Po zrewidowaniu tych planów, większość już pojawiła się na rynku. Tymczasem na platformie Kickstarter raptem kilka dni temu pojawiła się zupełnie nowa aktualizacja dotycząca gry Wonderland’s War.

Mimo rozpoczęcia roku przez Portal Games z ogromnym rozmachem, Galakta tylko dowaliła do pieca, zapowiadając jeszcze więcej mocnych tytułów. Pax Viking, An Age Contrived, Lacrimosa, Icaion, Upadek Groty Króla Gór, to tylko część tego, co przyspieszało rytm serca. Część produkcji już się pojawiła, lub dopiero się pojawi. Przypominamy, że An Age Contrived, które pierwotnie miało wyjść w styczniu 2024 zaliczy obsuwę i trafi do wspierających nie wcześniej, jak w marcu.

Wyjątkową tegoroczną zapowiedzią okazała się gra Wonderland’s War, o której za wiele w środowisku nie słychać. Pierwotnie Galakta potwierdziła, że odpowie za wydanie tej gry, jednak finalnie w sieci nie ukazało się zbyt wiele rzeczowych informacji, aż do teraz! Bowiem w ostatnich dniach na platformie Kickstarter pojawiła się zupełnie nowa aktualizacja.

Co nowego w sprawie Wonderland’s War?

Jak poinformowało Druid City Games, produkcja gry przebiega sprawnie. W rzeczywistości nawet sprawniej, niż dotychczas przewidywano. W związku z czym organizator zbiórki zablokował możliwość składania nowych zamówień. Jednak bez obaw. Wszyscy, którzy wsparli projekt, wciąż mogą zaktualizować swój adres. Jak dowiadujemy się z najnowszej aktualizacji, wkrótce udostępnione zostaną nowe szczegóły, w tym także harmonogram.

Wonderland's War Czas
Źródło: Druid City Games

Chwilę po produkcji rozpocznie się kompletowanie wszystkich zamówień. Niedługo potem Druid City Games zarezerwuje kontenery potrzebne do transportu. Dokładnie wtedy, gdy formalności zostaną dopięte na ostatni guzik, wydawca udostępni dalsze szczegóły w sprawie. Mamy jednak słuszność myśleć, że prace są już na wykończeniu.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, jest cień szansy, że gra pojawi się jeszcze w tym roku, choć na chwilę obecną są to jedynie chłodne kalkulacje. Będziemy trzymać rękę na pulsie i gdy tylko dowiemy się czegoś więcej, bezzwłocznie was poinformujemy! Mamy nadzieję, że jesteście gotowi na podróż do Krainy Czarów!

Ciebie też fascynują planszówki? Zaobserwuj nasz portal na Facebooku i twórz razem z nami wyjątkową społeczność!

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze