fbpx

Codzienna dawka planszówkowych nowin!

Wracaj do nas regularnie i bądź na bieżąco!

Nowy Wiedźmin zmierza na wspieraczkę, tymczasem poprzedni nie trafił jeszcze do wszystkich

14 września 2023,
07:57
Łukasz Małek
Wiedźmin Ścieżka Przeznaczenia

The Witcher: The Old World, lub jak kto woli, Wiedźmin: Stary Świat to gra, którą stworzyło Go On Board, zaś za dystrybucję na polskim rynku odpowiadało wydawnictwo Rebel. We współpracy z CD PROJEKT RED, Łukasz Woźniak stworzy kolejną grę w tym uniwersum. Tym razem będą to Ścieżki przeznaczenia, czyli gra, która lada moment trafi na kampanię crowdfundingową. Tytuł naszego rodaka będziecie mogli wspierać na platformie Gamefound.

Wiedźmin: Stary Świat to gra, która budziła u graczy mieszane uczucia. Grałem w produkcję i finalnie mogę powiedzieć, że jest w porządku. Z zastrzeżeniem, że do stołu zasiadają maksymalnie trzy osoby. My nie mieliśmy tyle szczęścia, nasze czteroosobowe doświadczenie wspominam raczej niechętnie. Nie jest to jednak zarzut, nikt nie mówił, że gra świetnie sprawdza się w takim gronie!

Planują start kampanii, sprawdzamy, co w Społeczności słychać

Byliśmy ciekawi, co na temat tego projektu ma do powiedzenia nasza planszowa Społeczność. Zaskakujące komentarze nie pozwoliły nam przejść obok paru wzmianek obojętnie. Według doniesień Internautów, niektórzy wciąż czekają na The Witcher: The Old World, podczas, gdy na wspieraczce ląduje już kolejny twór z serii. Niektórzy wspierający nie kryją swojego rozczarowania.

Według wstępnych ustaleń wiemy, że gra jest w fazie dewelopmentu już od jakiegoś czasu. Tymczasem nie brakuje uszczypliwych komentarzy, w których Internauci piszą o kolejnych trzech latach oczekiwania na projekt. Spójrzmy na to optymistycznie! Niektórzy wciąż czekają na poprzednią wersję. Nie jesteśmy zatem w najgorszej sytuacji.

Ostatecznie jednak wierzymy, że gra ma potencjał. To, jak to finalnie będzie się prezentowało, wyjdzie w praniu. Na chwilę obecną jesteśmy zaintrygowani, a ewentualny udział w kampanii to kwestia tego, jak całość zaprezentuje się zaraz po starcie.

Ciebie też fascynują planszówki? Zaobserwuj nasz portal na Facebooku i twórz razem z nami wyjątkową społeczność!

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze