MultiVersus – w grze zadebiutuje dwóch nowych złoczyńców

Po paru opóźnieniach w wydaniu pierwszego sezonu, a następnie wyznaczeniu takowemu nowej daty premiery MultiVersus zdaje się nareszcie gotowe na implementacje świeżej zawartości. Gdzieś w trakcie trwania sezonu Black Adam i Stripe dołączą do rosteru, stanowiąc świetną przeciwwagę dla już funkcjonujących bohaterów.

17 sierpnia 2022

Warner Bros. nie przestaje zaskakiwać w doborze postaci debiutujących w MultiVersus. Black Adam to oczywiście złoczyńca/antybohater ze świata DC, który z powodzeniem może stawać w szranki z najsilniejszymi pokroju Supermana. W personę wcieli się Dwayne Johnson przy okazji zapowiedzianego na ubiegłorocznym DC FanDome filmu. Drugi z adwersarzy to Stripe znany jako antagonista Gremliny rozrabiają. Po zetknięciu z wodą przerodził się w bestię, która już wkrótce pojawi się na arenie rozgrywek sieciowych. Na razie nie znamy jeszcze dokładnej daty debiutu tej dwójki, lecz będzie miał on miejsce gdzieś w trakcie trwania tego sezonu MultiVersus.

MultiVersus – Spis bohaterów z następnymi niespodziankami?

Leakerom udało się bowiem dokopać do linii dialogowych, które wskazują na zawartość październikowej aktualizacji. W grze pojawi się protagonista kultowego Soku z żuka oraz Wiedźma z Czarnoksiężnika z Oz. To wręcz idealne postacie z biblioteki Warner Bros. aby wprowadzić je właśnie w okresie Halloween.

UWaga! Gorące informacje!