fbpx

DC FanDome – zapowiedź imprezy. Przed nami nowe materiały z projektów DC

Już w październiku czeka nas wydarzenie będące celebracją aktualnych projektów DC dotyczących superbohaterów. Przygotujcie się na DC FanDome.

Na skróty
  • 16 października odbędzie się DC FanDome, impreza poświęcona produkcjom DC.
  • W jej trakcie możemy liczyć na nowe zwiastuny oraz materiały zza kulis powstających projektów.
  • Wspomniane zostaną takie tytuły, jak Batman, Black Adam czy Suicide Squad: Kill the Justice League.
  • Wydarzenie będzie można obejrzeć za darmo z polskimi napisami.

Opublikowany dzisiaj przez DC zwiastun zapowiada jesienne wydarzenie, w trakcie którego zyskamy okazję do zagłębienia się w filmy, gry i seriale dotyczące słynnych superbohaterów. DC FanDome, bo pod taką nazwą się odbędzie, ma być nie lada gratką dla fanów Batmana i jego przyjaciół.

O co chodzi w DC FanDome?

Mówiąc krótko, DC FanDome to całodniowe wydarzenie poświęcone produkcjom DC, obejmujące filmy, seriale, gry wideo, komiksy i rozmowy z ich twórcami. Pierwsza edycja imprezy odbyła się rok temu i przyciągnęła sporo widzów, co zadecydowało o przygotowaniu jej kolejnej odsłony. W trakcie tegorocznego DC FanDome pokazane zostaną nowe materiały aktualnych projektów, a tych jest całkiem sporo. DC pracuje w tym momencie nad kolejnym filmowym Batmanem (z Robertem Pattinsonem w głównej roli), Flashem (z Ezrą Millerem) oraz Black Adamem (z Dwaynem Johnsonem). W produkcji są także gry Suicide Squad: Kill the Justice League i Gotham Knights, o których z pewnością usłyszymy więcej w trakcie imprezy. Wreszcie, na polu seriali, DC może pochwalić się tytułami, takimi jak Supergirl, Batwoman, Titans czy Superman i Louis. Jest z czego wybierać, więc na DC FanDome z pewnością zobaczymy nowe zwiastuny i być może nawet poszczególne sceny z wymienionych produkcji.

DC FanDome – gdzie i kiedy oglądać?

Wydarzenie odbędzie się 16 października, rozpocznie o 10:00 czasu pacyficznego (czyli o 19:00 czasu środkowoeuropejskiego) i potrwa około 4 godziny. Obejrzymy je całkowicie za darmo na oficjalnej stronie DC FanDome oraz dedykowanych kanałach na YouTube i Twitchu. W transmisji przewidziane zostały polskie napisy. Dalsze informacje dotyczące wydarzenia mają pojawiać się m.in. na jego stronie.

Plakat tegorocznej imprezy DC FanDome
Plakat DC FanDome. Źródło: dcfandome.com