MultiVersus zalicza opóźnienie. Pierwszy sezon bez dokładnej daty premiery

Kudłaty kontra Batman, Królik Bugs kontra Steven Universe – te i inne nietypowe połączenia bohaterów znajdziemy w MultiVersus, bijatyce, która święci pierwsze sukcesy w wersji beta. Choć gra już teraz cieszy się dużą popularnością, na start jej pierwszego sezonu będziemy musieli poczekać dłużej niż planowaliśmy.

4 sierpnia 2022

W popularną i darmową bijatykę pełną postaci należących do Warner Bros. możemy grać już od 26 lipca. Wtedy właśnie rozpoczęła się otwarta beta MultiVersus, która przyciągnęła wielu chętnych. Wciąż jednak mamy do czynienia z rozwijającym się tytułem, więc w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się dodania do niego nowych grywalnych postaci i kolejnych usprawnień. Na część z nich poczekamy nieco dłużej niż zakładaliśmy. Niestety, po drodze okazało się, że produkcja Player First Games nie jest odporna na częste problemy w branży elektronicznej rozrywki, czyli na obsuwy związane z terminami premier.

MultiVersus – debiut pierwszego sezonu odbędzie się nieco później

Choć już 9 sierpnia w grze miał wystartować pierwszy sezon, dowiedzieliśmy się dzisiaj, że zostanie on ostatecznie zostanie trochę przesunięty. Informacje na ten temat pojawiły się na oficjalnym koncie MultiVersus na Twitterze, gdzie twórcy podziękowali graczom za zainteresowanie wersją beta – wzięło w niej udział ponad 140 tysięcy osób – i zapewnili, że chcą przygotować dla nich jak najlepszą zawartość tytułu. Brak jednak dokładnej daty startu sezonu, choć według krótkiego ogłoszenia, ma ona nastąpić wkrótce. Wiemy natomiast, że trochę dłużej poczekamy na wprowadzenie do MultiVersus postaci Morty’ego, oczywiście z serialu Rick and Morty, którego obecność również związana jest z premierą pełnej wersji gry.

Dorota Żak

Na liście jej ulubionych zajęć znajdzie się nałogowe oglądanie filmów, a później opowiadanie o nich każdemu, kto ma ochotę słuchać. W wolnym czasie siedzi gdzieś z kubkiem dobrej herbaty albo kawy. Dalej smuci ją zakończenie trylogii Mass Effect, ale gdyby do końca życia miała grać tylko w jedną grę, pewnie padłoby na Fallout: New Vegas.
UWaga! Gorące informacje!