Ponad 140 tysięcy osób sprawdziło betę MultiVersus

Gdyby ktoś chciał sprawdzić, czy Tom i Jerry pokonają w starciu samego Supermana, to właśnie nadarzyła się do tego okazja. Od wczoraj dostępna jest beta gry MultiVersus, która już cieszy się popularnością.

27 lipca 2022
Na skróty
  • Od 26 lipca dostępna jest beta gry MultiVersus.
  • W szczytowym momencie ilość jednocześnie bawiących się graczy na Steam przekroczyła 144 tysiące.
  • Omawiana produkcja to bijatyka w stylu Super Smash Bros, w której wcielamy się w znane postacie z różnych dzieł popkultury z portfolio Warner Bros.

Od 26 lipca można sprawdzić wersję beta darmowej bijatyki MultiVersus, w której przychodzi nam wcielić się w mniejszych i większych wojowników znanych różnych dzieł popkultury. Gra pozwala wreszcie odpowiedzieć na pytanie, kto okaże się silniejszy w pojedynku Kudłaty kontra Batman lub nieco bardziej abstrakcyjnie, jeśli tamten pojedynek nie wystarcza – Królik Bugs kontra Pies Jake. Podobnych kombinacji jest jednak znacznie więcej, a lista dostępnych śmiałków ma być sukcesywnie powiększana.

MultiVersus – wybuchowa mieszanka bohaterów każdego formatu

Choć aktualnie liczba chętnych spadła, tak według danych steam w szczytowym momencie sięgała liczbie ponad 144 tysięcy aktywnych graczy. Co więcej, reakcje użytkowników są przytłaczająco pozytywne, ponieważ aż 91,26% grających poleca tytuł.

MultiVersus to bijatyka, której formułą najbliżej do Super Smash Bros, tym razem w roli zawodników wcielają się postacie dostępne w portfolio Warner Bros, a tych jest naprawdę sporo, wliczając to całą śmietankę superbohaterów spod znaku DC. W produkcje zagramy zarówno na PC, jak i na konsolach Microsoftu i Sony, w dodatku z zaimplementowanym modułem multiplatformowym.

UWaga! Gorące informacje!