Nowa data premiery pierwszego sezonu Multiversus

12 sierpnia 2022,
16:30
Jacek Kowal

Pierwszy sezon Multiversus został przełożony bez podania konkretnej daty, ale dziś się to zmieniło. Jego premiera nastąpi już za kilka dni.

Kudłaty ładuje energię

Pomimo opóźnień w wydaniu pierwszego sezonu Multiversus okazało się olbrzymim hitem. Produkcja pozwalająca walczyć postaciom z różnych filmowych i growych uniwersów, a także realnym osobistościom bardzo przypadła ludziom do gustu i w niecały miesiąc grę wypróbowało ponad 10 milionów osób. Teraz poznaliśmy nową datę premiery przesuniętego sezonu.

Pierwszy sezon Multiversus już za kilka dni

Informacja padła niczym grom z jasnego nieba, a dokładnie, to pojawiła się na Twitterze gry. Pierwszy sezon Multiversus rozpocznie się już 15 sierpnia, czyli w najbliższy poniedziałek. Dodatkowo twórcy spełnią swoje obietnice i do wojowników dołączy Morty z seriali Rick & Morty. Co prawda wnuk szalonego wynalazcy pojawi się w grze z lekkim opóźnieniem, a mianowicie 23 sierpnia. Jednak to nie wszystko.

Grafika promująca Multiversus
Źródło: Warner Bros

Twórcy postanowili dozować nowości w Multiversus. Zgodnie z ich wpisem na Twitterze pierwszy sezon będzie miał sporo nowości, ale nie wszystkie ukażą się jednego dnia. Nowe tryby i treści będą udostępnianie przez cały czas trwania eventu.

Pozostaje mieć nadzieję, że nie spadnie meteoryt i premiera faktycznie nastąpi w poniedziałek. Jeżeli tak się stanie, to pozostaje mi tylko życzyć wam powodzenia w nadchodzących starciach.