GeForce NOW podało tytuły sześciu gier, które mają trafić do chmury

23 lutego 2023,
18:05
Jacek Kowal
GeForce NOW - okładki nowych gier

Microsoft i GeForce NOW podali specjalne i gość istotne ogłoszenie. Jak się okazało, firmy w końcu się porozumiały i już niedługo w chmurze GeForce zacznie udostępniać nowe gry w swojej bibliotece w chmurze. Możemy się spodziewać produkcji od takich twórców jak Bethesda, Mojang Studios i Activision Blizzard.

Microsoft nawiązał współpracę z firmą NVIDIA na następne 10 lat, dzięki czemu biblioteka gier Xbox PC trafi do kolekcji liczącej ponad 1500 tytułów dostępnych w streamingu. Jakie produkcje zobaczym?

Sześć rewelacyjnych gier trafi do GeForce NOW

Aktualnie poznaliśmy sześć pozycji, ale liczba ta może się niedługo zmienić. Jeżeli tylko Microsoft domknie przejęcie Activision Blizzard. A jakie produkcje zostały potwierdzone? Poniżej macie listę:

Lista gier dostępnych w usłudze GeForce NOW
Źródło: NVIDIA

Umowa pomiędzy Xbox a NVIDIA oznacza także, że niedługo gry z Microsoft Store staną się dostępne ramach usługi przesyłania strumieniowego w chmurze GeForce NOW. Dodatkowo NVIDIA poinformowała, że do programu wdrażania z RTX 4080 trafił także Paryż (obecnie są w nim takie miasta jak: Los Angeles, San Jose, Dallas, Frankfurt, Londyn i Amsterdam). Oznacza to, że Francuzi będą mogli doświadczyć zwiększonej mocy RTX 4080 SuperPOD.