Już dziś ruszy wczesny dostęp do Sons of the Forest

23 lutego 2023,
17:40
Jacek Kowal
Przeciwnik z gry Sons of The Forest

Na początku lutego dowiedzieliśmy się, że Sons of the Forest ma otrzymać wczesny dostęp, w celu uniknięcia opóźnień, które są tak popularne w ostatnim czasie. Teraz w końcu możemy odpalić ten długo wyczekiwany horror, ponieważ trafi on do nas już dziś.

Gameplay znacząco się zmienił w porównaniu z The Forest z 2014 roku. Teraz napotkamy nie tylko kolejne odmiany mutantów, ale będziemy mogli wykorzystać nowe rodzaje broni i nawiązać współpracę z ciekawymi sojusznikami. Early access jest już dostępny, więc na co czekacie? Szybko lećcie na Steama po swoją kopię!

Nadchodzi Sons of the Forest. W końcu się doczekaliśmy

Sons of the Forest był wielokrotnie przekładany, ale w końcu studio Endnight zacisnęło zęby i postanowiło wypuścić grę we wczesnym dostępie. Ten rozpocznie się już dzisiaj o godzinie 18 czasu polskiego. Jeżeli nadal się nie zdecydowaliście, czy warto ponownie wrócić na ten kanadyjski półwysep, to może ostatni trailer prezentujący tryb multiplayer was przekona.

Musimy oczywiście pamiętać, że wczesny dostęp nie jest równoznaczny z oficjalną premierą. Z tego powodu w grze nadal mogą pojawiać się błędy i niedostępne obszary, ale jestem pewny, że dzięki wsparciu i raportach graczy będą one szybko rozwiązywane.

Naostrzcie więc siekiery, zbierzcie zapasy i ruszajcie na spotkanie z kanibalami i mutantami!