fbpx

Sons Of The Forest ponownie opóźnione. Endnight Games ogłasza ostateczną datę premiery

Sons Of The Forest ciągnie za sobą całe pasmo opóźnień i najwyraźniej jesteśmy świadkami następnego z nich. Jednakże oczekujący nie zostali pozostawieni z niczym. Przedstawiciele studia Endnight Games zapewniają w komunikacie o ostatnim z przesunięć, ogłaszając zatem już finalną datę premiery produkcji.

Jako sequel niezwykle udanego The Forest, gra mierzy się z wysokimi wymaganiami, które deweloperzy z pełną tego świadomością planują spełnić. Ustalono zatem nową datę premiery Sons Of The Forest, która przypada na 23 lutego 2023 roku. Poniższy materiał z fragmentami rozgrywki pozwala na lepsze przyjrzenie się nadchodzącej grze. Powraca łuk, włócznia, ale przede wszystkim powraca sam las!

Sons Of The Forest – wyspa przetrwania

Podobnie jak pierwowzór Sons Of The Forest pozwoli na przechodzenie gry w kooperacji. Jednakże co ciekawe ma być to tytuł nastawiony w dużo większym stopniu na fabułę, co z pewnością cieszy, zważywszy na jakość tej z jedynki. Pojawia się dużo nowych potworów, których właściwości poznamy, dopiero grając. Być może dowiemy się czegoś konkretnego o ich pochodzeniu.

Grafika promocyjna z Sons Of The Forest
Źródło: Endnight Games