Premiera Sons of the Forest znowu została przesunięta

27 marca 2022,
19:44
Jacek Kowal

Zespół Endnight podzielił się na swoim Twitterze dość smutną, ale jednocześnie bardzo uczciwą informacją. Premiera Sons of the Forest została przełożona na październik.

Przeciwnik z gry Sons of The Forest

Wydany w 2014 roku The Forest szybko został jedną z najlepszych gier survivalowych. Rozbudowany system craftingu, mroczna i wciągająca fabuła, którą musimy w całości odkryć sami i oryginalny system walki przypadł do gustu wielu graczom. Niestety następca tego hitu zalicza opóźnienie i to o kilka miesięcy. Zamiast w maju gra ma się ukazać dopiero w październiku 2022.

Dlaczego przełożono premierę Sons of the Forest?

Zespół Endnight podzielił się tą informacją na swoim Twitterze. Zgodnie z oświadczeniem najzwyczajniej stwierdzili, że się nie wyrobią. Oczekiwania graczy są dość spore i po prostu ekipa nie chce nas rozczarować. Właśnie dlatego zdecydowali się podjąć tę trudną decyzję.

Cześć wszystkim!

W przeciągu ostatnich tygodni uświadomiliśmy sobie, że majowa premiera Sons of the Forest była nader ambitnym planem. Chcąc dostarczyć naszą wizję rozwoju gier survivalowych zdecydowaliśmy się przełożyć premierę na październik 2022.

Zespół Endnight

Tłumaczenie wpisu z Twittera.

Osobiście doceniam taką szczerość i wolę poczekać na tytuł przekładany nawet kilka razy, ale taki, który spełnia oczekiwania samych twórców, niż pobierać potem kolejne aktualizacje z nowymi łatkami. W pierwszej części spędziłem ponad 160 godzin i bawiłem się świetnie, dlatego wierzę, że jak gra w końcu wyjdzie, na pewno nie będziemy zawiedzeni. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość, a zespołowi Endnight życzyć powodzenia.