fbpx

Codzienna dawka planszówkowych nowin!

Wracaj do nas regularnie i bądź na bieżąco!

Dodruk Tuareg już w przyszłym tygodniu powróci na sklepowe półki

21 września 2023,
12:00
Łukasz Małek
Tuareg Galakta Powraca na sklepowe półki

Tuareg to kompaktowa gra dwuosobowa stworzona przez Andreasa Steigera. Pierwotnie tytuł ten pojawił się na rynku za sprawą wydawnictwa Kosmos. Warto podkreślić, że ten debiutancki projekt Steigera zyskał w 2012 roku nominację do nagrody Kennerspiel des Jahres! Jest to przede wszystkim produkcja, która zyskała uznanie graczy na całym świecie.

Mamy dla was dobrą wiadomość. Wydawnictwo Galakta poinformowało, że dodruk Tuarega trafi do sklepów już w przyszłym tygodniu. Jeżeli zatem ktoś szuka ciekawej dwuosobowej pozycji, jest to bez wątpienia dobry moment, by przyjrzeć się tej produkcji.

Informacje o grze

W grze Tuareg gracze wcielą się w przywódców tuareskich plemion, którzy handlują daktylami, solą oraz pieprzem. Wszystko po to, by zdobyć złote monety oraz ulepszenia dla swych rodzin. Gdzie wyślą swoich Tuaregów, aby najlepiej skorzystać z nadarzającej się okazji? Jeśli nie odwiedzą kupca, nie będą mogli handlować, a co gorsza, zapewne wówczas przeciwnik złoży mu wizytę. Jednak może tym razem uda się zdobyć niezbędne towary dzięki karawanie? Tak wiele opcji, ale którą wybrać?

Ciebie też fascynują planszówki? Zaobserwuj nasz portal na Facebooku i twórz razem z nami wyjątkową społeczność!

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze