fbpx

Datę premiery Redfall i Forza Motorsport poznamy w tym miesiącu według Xbox Germany

Daty premier Redfall oraz Forza Motorsport poznamy w tym miesiącu na specjalnej prezentacji Xboxa i Bethesdy pod nazwą „Developer Direct”. Microsoft zapowiedział to wydarzenie oficjalnie oraz potwierdził, że wiele tytułów, w tym The Elder Scrolls Online, Minecraft Legends czy też wyżej wymienione produkcje, będą miały premierę już niedługo.

Określono ten czas na „kilka następnych miesięcy”, jednak dokładne daty poznamy właśnie na wydarzeniu Xboxa i Bethesdy, które już opisywaliśmy. O tym poinformował post blogowy od Xbox Germany i są to oczywiście wiarygodne, oficjalne informacje. Wydarzenie Developer Direct będzie miało miejsce 25 stycznia.

Dokładne daty premier gier Bethesdy i Microsoftu zostaną ujawnione już niedługo

Już wcześniej wiedzieliśmy o przygotowaniach do prezentacji takich gier jak Redfall, Forza Motorsport, Minecraft Legends czy też The Elder Scrolls Online, co już wspominałem powyżej. Xbox Germany tylko potwierdziło to w swoim poście blogowym.

Czekajcie na ekskluzywne informacje zaprezentowane przez deweloperów z Arkane Austin, Mojang Studios, Turn 10 Studios oraz ZeniMax Online Studios. Developer_Direct skupi się na najlepszych elementach gier, pokazach rozgrywki i, po raz pierwszy, zaprezentowaniu dat premiery tytułów na Xboxa, które nadchodzą niedługo — w tym The Elder Scrolls Online, Forza Motorsport, Minecraft Legends i Redfall.

Xbox Germany w poście blogowym o Developer Direct

Niestety na prezentacji zabraknie jedynie Starfielda (choć nic nie jest pewne!). Mimo wszystko dowiemy się znacznie więcej o najciekawszych nadchodzących tytułach Microsoftu i Bethesdy.