fbpx

Developer_Direct z potwierdzoną datą. Xbox i Bethesda przygotowują prezentacje gier

11 stycznia 2023,
18:49
Dorota Żak
Lokacja z gry Redfall

Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami jeszcze w styczniu możemy spodziewać się prezentacji przygotowanej przez Xboxa i Bethesdę. Wydarzenie o nazwie Developer_Direct skupi się nadchodzących tytułach oraz grach obecnych już na rynku. Wszelkie informacje na ich temat zostaną skomentowane przez twórców ze studiów takich jak Arkane Austin, Mojang Studios, Turn 10 Studios, oraz ZeniMax Online Studios.

Program Developer_Direct Xboxa i Bethesdy

W zapowiedzi wydarzenia znajdziemy przede wszystkim cztery istotne tytuły i krótki opis, co czeka na nas w ich prezentacji. Dowiemy się m.in. o aktualizacjach zmierzających w tym roku do The Older Scrolls Online, które pozwolą nam zwiedzić kolejne lokacje Tamriel. Zobaczymy również nowy gameplay z Forzy Motorsport oraz uzyskamy szczegóły o wieloosobowym trybie PvP w Minecraft Legends. Ostatnim punktem programu stanie się prezentacja Redfall, która przedstawi nam system walki, otwarty świat, bossów czy customizację nowej gry studia Arkane Austin.

Wiele osób pewnie liczyło na materiały związane ze Starfieldem, ale gra nie pojawi się w czasie Developer_Direct. Wyczekiwane science fiction od Bethesdy ma otrzymać osobną, dedykowaną prezentację.

Developer_Direct odbędzie się w środę 25 stycznia o godzinie 21:00. Wydarzenie obejrzymy na Twitchu i kanale YouTube Xboxa i Bethesdy.