fbpx

Czy Cyberpunk 2077: Phantom Liberty będzie arcydziełem fabularnym? Tak twierdzi Idris Elba

Idris Elba, brytyjski aktor, który wcieli się w jedną z postaci, jakie przyjdzie nam spotkać w dodatku Phantom Liberty, odważnie założył, że DLC do Cyberpunka 2077 będzie posiadać „najgłębszą fabułę w historii”.

Na skróty
  • Idris Elba na swoim profilu na Twitterze udostępnił teaser dodatku do Cyberpunka 2077: Phantom Liberty.
  • Zapewnia on, że dodatek będzie posiadać najgłębszą fabułę w historii gier wideo.

Już przed The Game Awards 2022 przypuszczaliśmy, że Cyberpunk 2077: Phantom Liberty pojawi się na właśnie owej gali. No i stało się, dostaliśmy kolejny zwiastun dodatku, a w nim poznaliśmy jedną z postaci – Solomona Reeda, agenta FBI Nowych Stanów Zjednoczonych Ameryki. Zagra go jeden z brytyjskich aktorów, Idris Elba, który może być przez większość kojarzony z roli Heimdalla w MCU. Aktor wyraził swoje zdanie na temat dodatku na swoim profilu Twitterowym, stwierdza on, że dodatek do Cyberpunka 2077 nie jest byle czym, a my mamy na co czekać.

Odważne słowa Idrisa Elby – czy Cyberpunk 2077: Phantom Liberty wyznaczy nowe standardy narracji?

Idris Elba udostępnił najnowszy zwiastun Cyberpunka 2077: Phantom Liberty na swoim profilu na Twitterze, nie ma w tym nic dziwnego, w końcu jest on częścią tego projektu, ale wprowadzać w zastanowienie może opis. Aktor stawia tam odważne słowa, które jasno stwierdzają że dodatek do Cyberpunka będzie posiadać „najgłębszą fabułę w historii”, oczywiście w kwestii gier wideo. Jak widać, aktor jest pełen ekscytacji, a teraz nie pozostaje nam nic innego, jak czekać premierę DLC, w którym przyjdzie nam doświadczyć tej wyśmienitej fabuły wykreowanej przez CD Projekt RED, a będzie ona krążyć dookoła „niemożliwej misji szpiegowskiej”.

Kończąc, przypomnę, że Cyberpunk 2077: Phantom Liberty zaplanowany jest na rok 2023, aczkolwiek nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty premiery. Należy pamiętać, że w wspomniany dodatek przyjdzie nam zagrać na konsolach nowej generacji, czyli Playstation 5 oraz Xbox Series X/S, jak i na komputerach osobistych.