PlayStation Plus z ofertą na listopad. Sześć obłędnych produkcji zupełnie za darmo

Dzisiaj oficjalnie poznaliśmy tytuły, które pojawią się w listopadowej odsłonie abonamentu PlayStation Plus. Już od najbliższego wtorku będziemy mogli je przypisać do swojego konta. Będą to Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning, First Class Trouble, Knockout City, The Walking Dead: Saints & Sinners, The Persistence oraz Until You Fall.

29 października 2021
Na skróty
  • Sony oficjalnie zaprezentował dziś tytuły, które pojawią się w listopadowym abonamencie PS Plus.
  • Do usługi trafią: Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning, First Class Trouble, Knockout City, The Walking Dead: Saints & Sinners, The Persistence oraz Until You Fall.
  • Gry będzie można przypisywać do konta od najbliższego wtorku (2 listopada).

Sony dziś oficjalnie podał listę tytułów, które pojawią się w kolejnej porcji darmowych gier dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus. Wszystkie poniższe produkcje będą dostępne od najbliższego wtorku (2 listopada); promocja ta potrwa trochę ponad miesiąc, dokładnie do 7 grudnia. Jeżeli jeszcze nie odebraliście gier oferowanych podczas październikowej oferty PS Plus, to macie na to ostatnią szansę. Lista gier udostępniona w ramach listopadowego PS Plus prezentuje się następująco:

  • Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning
  • First Class Trouble
  • Knockout City
  • The Walking Dead: Saints & Sinners
  • The Persistence
  • Until You Fall

Warto dodać, iż pierwsza produkcja będzie dostępna wyłącznie dla posiadaczy konsoli PlayStation 4. Dwie kolejne gry pobiorą użytkownicy zarówno PlayStation 4, jak i PlayStation 5. Trzy pozostałe tytuły zostaną udostępnione dla graczy ze sprzętem PlayStation VR. Jeżeli natomiast gry, które Sony udostępniło w ofercie z listopada 2021 nie przypadły wam do gustu, koniecznie zerknijcie na to, co japoński producent przygotował dla abonentów PS Plus na marzec 2022 roku, bo tutaj możemy mieć nieco ciekawych niespodzianek.

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!