PlayStation Plus z ofertą na październik. Do dyspozycji otrzymujemy trzy świetne produkcje

Dzisiaj oficjalnie poznaliśmy tytuły, które pojawią się w październikowej odsłonie abonamentu PlayStation Plus. Już od najbliższego wtorku będziemy mogli je przypisać do swojego konta. Będą to Mortal Kombat X, PGA Tour 2K21 oraz Hell Let Loose.

29 września 2021
Na skróty
  • Sony oficjalnie zaprezentował dziś tytuły, które pojawią się w październikowym abonamencie PS Plus.
  • Do usługi trafią: Mortal Kombat X, PGA Tour 2K21 oraz Hell Let Loose.
  • Gry będzie można przypisywać do konta od wtorku (5 października).

Sony dziś oficjalnie podał listę tytułów, które pojawią się w kolejnej porcji darmowych gier dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus. Wszystkie poniższe produkcje będą dostępne od najbliższego wtorku (5 października); promocja ta potrwa miesiąc. Jeżeli jeszcze nie odebraliście gier oferowanych podczas wrześniowej oferty PS Plus, to macie na to ostatnią szansę. Lista gier, którą udostępniono w ramach październikowego PS Plus, prezentuje się następująco:

  • Mortal Kombat X
  • PGA Tour 2K21
  • Hell Let Loose

Warto dodać, iż dwa pierwsze tytuły będą dostępne dla posiadaczy zarówno konsoli PlayStation 4, jak i PlayStation 5 w ramach wczesnej kompatybilności. Hell Let Loose natomiast zostanie udostępniony jako tytuł ekskluzywny dla PS5. Jeżeli natomiast interesują was nowsze odsłony oferty Sony, to zapoznajcie się z PS Plus na marzec 2022, czyli kolejnym zestawem gier dla abonentów subskrypcji japońskiego koncernu.

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!